Senator PiS Stanisław Karczewski zaatakowany w sklepie. "Zostałem napadnięty". Policja zatrzymała sprawcę

Senator PiS Stanisław Karczewski został napadnięty podczas świątecznych zakupów. "Zostałem wulgarnie wyzywany, uderzony i przewrócony" - relacjonuje na Twitterze. W czwartek wieczorem MSWiA poinformowało, że sprawcę udało się zatrzymać.

"Skala agresji i nienawiści, którą sieje D. Tusk i PO jest ogromna. Podczas świątecznych zakupów zostałem napadnięty, wulgarnie wyzwany, uderzony i przewrócony. Agresywny napastnik wyrwał mi telefon i rzucił na podłogę. Bojówki Tuska posuwają się do najgorszych czynów" - napisał na Twitterze. 

Zobacz wideo Prof. Wojciechowski: Jak się rząd nadmiernie zadłuża, to przychodzi rynek i karze rząd

Karczewski: Została złamana moja nienaruszalność cielesna

Senator w rozmowie z PAP przekazał, że był to "niezwykle wulgarny atak". Jak relacjonował, po raz pierwszy została złamana jego "nienaruszalność cielesna".

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

- Zostałem uderzony, wyrwano mi telefon, telefon jest uszkodzony - mówił Karczewski. Dodał, że pod adresem jego, a także prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego padły wulgarne obelgi.

Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż zauważamyTechnologie zmieniają nasze życie szybciej, niż to zauważamy [MOTO 2030]

Polityk zaznaczył, że posłowie PiS czują się po prostu zaszczuci. - To już nie jest nienawiść, to jest szczucie - uznał senator. Sprawa została zgłoszona na policję.

MSWiA: Policja zatrzymała podejrzanego o atak mężczyznę

Po godzinie 19 okazało się, że sprawcę udało się zatrzymać. "W związku z dzisiejszą napaścią na marszałka Stanisława Karczewskiego Policja zatrzymała podejrzanego o atak mężczyznę. Trwają czynności wyjaśniające" - czytamy na Twitterze MSWiA. 

Przygotowanie jednośladu do zimyJak przezimować motocykl? Na co trzeba zwrócić uwagę? Kluczowe zasady są proste

Więcej o: