TVP pracuje nad drugą częścią filmu o Donaldzie Tusku. "Tytuł zostanie złożony nie cyrylicą, a szwabachą"

TVP Info przygotowuje drugą część filmu dokumentalnego pt. "Nasz człowiek w Warszawie" - podaje portal Wirtualne Media. Film autorstwa Marcina Tulickiego tym razem ma dotyczyć relacji Donalda Tuska z Niemcami. Premierę zaplanowano na końcówkę roku.

Pierwsza część filmu dokumentalnego Marcina Tulickiego pt. "Nasz człowiek w Warszawie" wyemitowana została w TVP1 i TVP Info w kwietniu tego roku. Jak przypominają Wirtualne Media, film dotyczył relacji Polski z Rosją od początku rządów PO-PSL w 2007 roku do katastrofy smoleńskiej.

Zobacz wideo Gawkowski: Jeżeli ktoś może fałszować wybory w Polsce, to tylko Kaczyński i PiS

"Nasz człowiek w Warszawie". TVP pokaże drugą część filmu o Tusku

Obecnie Telewizyjna Agencja Informacyjna przygotowuje drugą część "Naszego człowieka w Warszawie". Tym razem twórcy mają skupić się na kontaktach Donalda Tuska z naszym zachodnim sąsiadem. - Tytuł będzie ten sam, "Nasz człowiek w Warszawie", jednak prawdopodobnie zostanie złożony nie cyrylicą (sugerującą związki z Rosją), a szwabachą, gotycką czcionką, znaną z tradycyjnych dokumentów niemieckich. Bowiem druga część filmu poświęcona zostanie relacjom Donalda Tuska z Niemcami - twierdzi rozmówca portalu. 

Protesty przed ambasadami Iranu po śmierci Mahsy AminiRodzina Mashy Amini po raz pierwszy o jej śmierci. "Była torturowana"

Jak podają Wirtualne Media za swoim informatorem, film ma być poświęcony karierze politycznej Tuska, ale będą także nawiązania do historii rodziny szefa PO i "jej skrywanych sekretów". 

Portal przypomina też, że po wyemitowaniu pierwszej części filmu do KRRiT wpłynęło sześć skarg od widzów. Dotyczyły one nierzetelności, braku obiektywizmu i drastycznych scen z wojny w Ukrainie. 

Protesty w DagestanieProtesty w Dagestanie nie ustają. "Mobilizacja to ludobójstwo"

Więcej o: