Ślub w rządzie. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski pobiorą się jeszcze w tym roku. Są już zaproszenia

Miłość w rządzie Mateusza Morawieckiego kwitnie. W grudniu Olga Semeniuk i Piotr Patkowski ucięli medialne spekulacje i poinformowali o zaręczynach. Teraz wiceministerka rozwoju i technologii opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ślubnego zaproszenia.

W połowie grudnia media obiegła informacja, że wiceminister finansów Piotr Patkowski poprosił o rękę Olgę Semeniuk, pełniącą funkcję wiceministerki rozwoju i technologii, a od 2021 roku również pełnomocniczki rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw. Choć polityk zarzekał się, że ślubu w 2022 roku nie będzie, przygotowania do ceremonii idą pełną parą.

Więcej informacji ze świata i kraju znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Zobacz wideo Premier zarabia na inflacji? Kidawa- Błońska: Nie możemy się dowiedzieć, jak wyglądało zeznanie majątkowe premiera

Ślub w rządzie. Olga Semeniuk pokazała na Instagramie zaproszenie na ceremonię

Olga Semeniuk opublikowała w poniedziałek (18 lipca) na Instagramie zdjęcie, na którym jest zaproszenie na ślub. "Są" - podpisała. Pod postem znalazły się gratulacje od prezenterki i dziennikarki TVP Info Magdaleny Ogórek oraz pytanie jednego z użytkowników o datę ceremonii. Polityczka zostawiła to jednak bez komentarza.

 

Olga Semeniuk"To my powinnyśmy decydować". Semeniuk o prawie antyaborcyjnym

Piotr Patkowski o Oldze Semeniuk: To miłość mojego życia

Piotr Patkowski 13 grudnia 2021 r. w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że Olga Semeniuk "to miłość jego życia". Na łamach gazety opowiedział o ich wspólnych początkach i planach na przyszłość. 

- Poznałem się z Olgą w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny - powiedział wówczas Patkowski.

- Cenię Olgę za osobowość, charakter, mądrość, intelekt, ale przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem. Ślubu raczej nie planujemy na 2022 rok, ale zobaczymy jak będzie - dodał.

Piotr Patkowski, Olga SemeniukSemeniuk i Patkowski pokazali wspólne zdjęcie. "Niech się Wszystkim darzy"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: