Prezes ucałował panią Beatę w rękę. "Teraz nie będę się myła". Zwolennicy PiS po spotkaniach z Kaczyńskim

Politycy ruszyli na spotkania z mieszkańcami różnych regionów Polski. Jednym z najbardziej aktywnych posłów jest na pewno prezes PiS Jarosław Kaczyński, który może liczyć na pełne sale swoich wyborców. - Jestem zwolenniczką PiS, bardzo podziwiam prezesa i mówię wprost, że kocham Jarosława - mówiła jedna z uczestniczek konwencji w rozmowie z dziennikarką Onetu.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wyruszył w Polskę, by spotkać się z mieszkańcami różnych regionów. Tak też było w Bielsku Podlaskim, do którego zjeżdżały osoby z okolicznych miasteczek i wsi. Na spotkaniach można zauważyć liczne zespoły dziecięce, zespoły pieśni i tańca czy koła gospodyń wiejskich. Z uczestnikami tego spotkania udało się porozmawiać dziennikarce Onetu - Martynie Bielskiej (cały artykuł do przeczytania tutaj).

Zobacz wideo Kaczyński zarzuca Tuskowi "zmiany psychiczne". Komentuje rzecznik PiS

Zwolennicy PiS na spotkaniach z Jarosławem Kaczyńskim. "Zobaczył ludzi, to od razu ożył"

W Bielsku Podlaskim zebrało się 400 zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Na sali znalazły się nawet panie z KGW Kaczynianki z gminy Czyżew, które na przemówienie prezesa PiS przejechały aż 50 kilometrów. - Przyjechałyśmy z panią burmistrz Czyżewa, żoną senatora Jacka Boguckiego. Jest tu nasza delegacja i jeszcze strażacy. Nasza miejscowość i gmina to PiS - powiedziała jedna z kobiet.

Co uczestnicy mówili po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego? - Prezes spełnił nasze oczekiwania, choć spontanu takiego zabrakło - powiedziała jedna z obecnych na sali mieszkanek o przemówieniu polityka, które trwało 40 minut. - Jestem pod dużym wrażeniem jego elokwencji i sprawności mówienia, mimo zmęczenia, a i PESEL też ma nie taki młody. Było widać, że kiedy wyszedł na mównicę, zobaczył ludzi, to od razu ożył - mówi druga z rozmówczyń.

Potem przez 20 minut prezes PiS odpowiadał na podobno losowo wybrane pytania od publiczności. Co ciekawe, żadne z wylosowanych pytań nie dotyczyło wysokiej inflacji czy cen.

Przeczytaj więcej informacji o polityce na stronie głównej Gazeta.pl.

Jarosław Kaczyński w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimNarracje prezesa PiS: drwić z Tuska, winić Putina, straszyć Niemcami

"Bardzo podziwiam prezesa i mówię wprost, że kocham Jarosława"

Po wystąpieniu Jarosław Kaczyński wyszedł z sali, jednak zatrzymał się przy schodach, by uściskać dłonie wyborców. Pani Beata została nawet przez prezesa ucałowana w dłoń. - Teraz nie będę się myła. Prezes jest idealistą, tak jak ja i wierzy w Polskę i dobroć. Jestem zwolenniczką PiS, bardzo podziwiam prezesa i mówię wprost, że kocham Jarosława - powiedziała. 

- Prezes Kaczyński podobał się najbardziej. Ładnie rzuca żartami w tym wieku - stwierdził natomiast mieszkaniec Brańska. - Jesteśmy za PiS, ale patrząc na tę chwilę, to trzeba wybrać mniejsze zło - dodał jego znajomy. 

DLOKIKaczyński: "Lekarze będą wracać do Polski". Medycy: Trend jest odwrotny

Więcej o: