Jarosław Kaczyński składa świąteczne życzenia. W tle złota kaczka. "Mamy dzisiaj trudny czas"

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zamieścił w mediach społecznościowych życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. - Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem - mówi na nagraniu. Na filmie widać też choinkę, a na niej... m.in. bombkę w kształcie złotej kaczki.

Życzenia świąteczne prezesa Prawa i Sprawiedliwości zostały opublikowane na Twitterze w środę 23 grudnia. Na umieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu w tle widać m.in. zawieszoną na choince bombkę w kształcie złotej kaczki, kota, a także litery układające w napis "peace" (ang. pokój).

Zobacz wideo Świąteczny koszyk Gazeta.pl - jaka jest jego idea? Odpowiadamy

Boże Narodzenie 2021. Kaczyński składa Polakom świąteczne życzenia 

W bożonarodzeniowym filmiku początkowo słychać świąteczną muzykę i dzwonki. Następnie Jarosław Kaczyńskie składa Polakom życzenia. - Szanowni Państwo, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei. Nadziei, której dzisiaj potrzebujemy, bo z nadziei wyrasta siła. Nadziei i siły, tego Państwu życzę - mówi. 

- Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem - podkreśla Kaczyński. 

Złota kaczka, która pojawia się na nagraniuZłota kaczka, która pojawia się na nagraniu screen - PiS // Twitter

Więcej wiadomości z Polski znajdziesz na stronie Gazeta.pl

W końcowej części filmu polityk porusza temat sytuacji na granicy i zwraca się bezpośrednio do żołnierzy, policjantów oraz Straży Granicznej. Kaczyński dziękuje również pracownikom szpitali oraz przychodni.

Chciałem też podziękować, skorzystać z tej okazji, by podziękować tym wszystkim, którzy dzisiaj bronią nas, bronią nas na polskiej granicy (żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej) i bronią nas w polskich szpitalach, w polskich przychodniach, bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości

- mówi.

Więcej o: