Kobieta zaczepiła Terleckiego przed sklepem. Wicemarszałek wypalił: Jest pani kretynką

Posłanka Barbara Nowacka udostępniła w sieci nagranie, na którym Ryszard Terlecki zwyzywał kobietę, która zaczepiła go przed sklepem w galerii handlowej. "PiS-owska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet" - oceniła Nowacka.

Nagranie zostało wykonane w galerii handlowej w Krakowie. Kobieta podeszła do Ryszarda Terleckiego, który stał przed jednym ze sklepów z wózkiem na zakupy. - Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne - powiedziała. Terlecki w tym czasie spogląda w telefon

Jest pani kretynką

- odpowiada wicemarszałek Sejmu, a następnie odchodzi. 

Więcej najnowszych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"PiS-owska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. Wicemarszałek Ryszard Terlecki 'rozmawia' z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące" - napisała w mediach społecznościowych Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Komentarze Terleckiego: "Siadaj, pajacu", "szmaciarstwo", "głupki wychodzą"

Ryszard Terlecki słynie z obraźliwych komentarzy. Swoich przeciwników politycznych nazywał już "pajacami" i "głupkami", wielokrotnie kazał im "pukać się w czoło". Ma na koncie także ataki na dziennikarzy czy społeczność LGBT

Głośnym echem odbił się wpis Terleckiego o Swietłanie Cichanouskiej. Wicemarszałek napisał na Twitterze między innymi, że "jeżeli Cichanouska chce reklamować antydemokratyczną opozycję w Polsce i występować na mityngu Trzaskowskiego, to niech szuka pomocy w Moskwie, a my popierajmy taką białoruską opozycję, która nie staje po stronie naszych przeciwników".

Więcej o wyskokach wicemarszałka i szefa klubu PiS pisaliśmy tutaj:

Więcej o: