Łukasz Gaik nie żyje. Polityk PiS zmarł w wyniku wypadku samochodowego

Zmarł Łukasz Gaik - polityk Prawa i Sprawiedliwości, radny powiatu pajęczańskiego. O jego śmierci powiadomił w mediach społecznościowych klub sportowy, którego Gaik był prezesem - LKS Kiełczygłów.

Łukasz Gaik miał 39 lat. Zostawił trójkę dzieci oraz żonę.

Zobacz wideo Olsztyn. Pieszy ucierpiał w zderzeniu dwóch aut

Zmarł 39-letni Łukasz Gaik. Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w okolicach Bełchatowa

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło we wtorek (2 listopada) w miejscowości Chabielice niedaleko Bełchatowa. Około godziny 9:00 auto osobowe (fiat punto) wpadło w poślizg, a następnie dachowało. Jak informuje portal Dzień Dobry Bełchatów, kierowca stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Samochód przekoziołkował, a następnie zatrzymał się kilkanaście metrów dalej.

Pożar w KaliforniiPożar Alisal w Kalifornii. "Wszystko w rękach wiatru" [ZDJĘCIA]

Łukasz Gaik trafił do szpitala w Bełchatowie, jak wynika z informacji najprawdopodobniej był wówczas nieprzytomny. W wyniku doznanych obrażeń 39-letni mężczyzna zmarł w nocy z 2 na 3 listopada.

Kim był Łukasz Gaik?

Łukasz Gaik był radnym Rady Powiatu w Pajęcznie z ramienia KP Prawa i Sprawiedliwości. Pełnił również funkcję prezesa klubu sportowego LKS Kiełczygłów.

Karetka pogotowia - zdjęcie ilustracyjneMałopolska. Potrącił dziecko i uciekł. Jest apel ojca do świadków

"Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń, które doznał w wypadku samochodowym, zmarł dziś w nocy. ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy" – napisał na Facebooku klub.

Więcej wiadomości o wypadkach samochodowych przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Gaik na co dzień pracował również w kopalni Bełchatów. "Wiemy, że w dniu wypadku pojawił się w pracy, jednak nie informując nikogo, odbił przepustkę na bramce i opuścił stanowisko. Chwilę później doszło do tragicznego wypadku." Poinformował portal Dzień Dobry Bełchatów.

Na ten moment przyczyna wypadku samochodowego nie jest jeszcze znana.

Więcej o: