Jarosław Kaczyński o śpiewaniu z Pawłem Kukizem. "Zdarzyło się w pewnym stanie"

Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego "Sieci" zapytały o to, czy śpiewał kiedyś wspólnie z Pawłem Kukizem. "Zdarzyło się w pewnym stanie, lepiej tu postawić kropkę" - stwierdził szef partii rządzącej. Już wcześniej Kaczyński wspominał, że Kukiz pochwalił jego głos.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu do najnowszego numeru tygodnika "Sieci". Prezesa PiS pytano m.in. o ewentualną zmianę na stanowisku premiera, relacje ze Zbigniewem Ziobrą i przyczyny zapowiadanego przez Kaczyńskiego odejścia z rządu.

W rozmowie poruszono również temat politycznej współpracy z Pawłem Kukizem.

Zobacz wideo "250 km stąd, w sytej Polsce, ludzie giną z zimna i głodu"

Kaczyński przyznał, że "zakolegował się" z Kukizem, który jest znany nie tylko na scenie politycznej, ale i muzycznej. Szefa partii dopytywano zatem o to, czy politycy mieli okazję wspólnie pośpiewać.

"Zdarzyło się w pewnym stanie, lepiej tu postawić kropkę" - odpowiedział prezes PiS, cytowany przez Radio Zet. "Istotą tej współpracy jest jednak realizacja dużej części programu tego środowiska. Umówiliśmy się w kilku sprawach i dotrzymujemy słowa" - zaznaczył.

Wulkan Cumbre Vieja na La Palmie Wulkan na La Palmie wciąż niebezpieczny. Pojawił się nowy otwór [GALERIA]

Kaczyński: Kukiz powiedział, że ładnie śpiewam. Kukiz: Powiedziałem, że Kaczyński ma ładny głos

To nie pierwszy raz, gdy prezes PiS podzielił się opowieścią o śpiewaniu z Kukizem. "Osobiście bardzo go polubiłem. Kiedyś, po dłuższym spotkaniu przy kolacji i po kilku lampkach, powiedział mi nawet, że ładnie śpiewam. Tym już całkowicie pozyskał moją sympatię" - oznajmił Kaczyński w jednym z majowych wydań "Sieci", cytowany przez RMF 24.

Warszawa lat 90. była areną wojny gangów "Drzwi się otworzyły, ale auto nie zwolniło. Na drogę wypadły dwa ciała". Tak zaczęła się polska mafia [MAFIA PO POLSKU, odc. 1 i 2]

Co o wokalnych umiejętnościach Jarosława Kaczyńskiego myśli sam Paweł Kukiz? - Nie powiedziałem, że ładnie śpiewa pan prezes, tylko że pan prezes ma ładny głos - podkreślił polityk w czerwcu "Kropce nad i" w TVN24. Kukiz wyjaśnił, że nawiązał w ten sposób do historii swojej żony, która, jak stwierdził, "też ma ładny głos, ale nie ma za bardzo słuchu".

Więcej o: