Jarosław Kaczyński o śpiewaniu z Pawłem Kukizem. "Zdarzyło się w pewnym stanie"

Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego "Sieci" zapytały o to, czy śpiewał kiedyś wspólnie z Pawłem Kukizem. "Zdarzyło się w pewnym stanie, lepiej tu postawić kropkę" - stwierdził szef partii rządzącej. Już wcześniej Kaczyński wspominał, że Kukiz pochwalił jego głos.

Najnowsze informacje z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu do najnowszego numeru tygodnika "Sieci". Prezesa PiS pytano m.in. o ewentualną zmianę na stanowisku premiera, relacje ze Zbigniewem Ziobrą i przyczyny zapowiadanego przez Kaczyńskiego odejścia z rządu.

W rozmowie poruszono również temat politycznej współpracy z Pawłem Kukizem.

Zobacz wideo "250 km stąd, w sytej Polsce, ludzie giną z zimna i głodu"

Kaczyński przyznał, że "zakolegował się" z Kukizem, który jest znany nie tylko na scenie politycznej, ale i muzycznej. Szefa partii dopytywano zatem o to, czy politycy mieli okazję wspólnie pośpiewać.

"Zdarzyło się w pewnym stanie, lepiej tu postawić kropkę" - odpowiedział prezes PiS, cytowany przez Radio Zet. "Istotą tej współpracy jest jednak realizacja dużej części programu tego środowiska. Umówiliśmy się w kilku sprawach i dotrzymujemy słowa" - zaznaczył.

Wulkan Cumbre Vieja na La PalmieWulkan na La Palmie wciąż niebezpieczny. Pojawił się nowy otwór [GALERIA]

Kaczyński: Kukiz powiedział, że ładnie śpiewam. Kukiz: Powiedziałem, że Kaczyński ma ładny głos

To nie pierwszy raz, gdy prezes PiS podzielił się opowieścią o śpiewaniu z Kukizem. "Osobiście bardzo go polubiłem. Kiedyś, po dłuższym spotkaniu przy kolacji i po kilku lampkach, powiedział mi nawet, że ładnie śpiewam. Tym już całkowicie pozyskał moją sympatię" - oznajmił Kaczyński w jednym z majowych wydań "Sieci", cytowany przez RMF 24.

Warszawa lat 90. była areną wojny gangów"Drzwi się otworzyły, ale auto nie zwolniło. Na drogę wypadły dwa ciała". Tak zaczęła się polska mafia [MAFIA PO POLSKU, odc. 1 i 2]

Co o wokalnych umiejętnościach Jarosława Kaczyńskiego myśli sam Paweł Kukiz? - Nie powiedziałem, że ładnie śpiewa pan prezes, tylko że pan prezes ma ładny głos - podkreślił polityk w czerwcu "Kropce nad i" w TVN24. Kukiz wyjaśnił, że nawiązał w ten sposób do historii swojej żony, która, jak stwierdził, "też ma ładny głos, ale nie ma za bardzo słuchu".

Więcej o: