Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. Planowane wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

W piątek po południu rozpocznie się wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Potrwa do soboty. Podczas posiedzenia planowane są przemówienia prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa klubu Ryszarda Terleckiego.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel przekazał w rozmowie z dziennikarzami, że dla parlamentarzystów klubu będzie to okazja do rozmów o sprawach ważnych dla Prawa i Sprawiedliwości i Polski bez presji czasu.

Podkreślił, że podczas posiedzenia zostaną poruszone bieżące tematy polityczne. Rozmowy będą dotyczyć między innymi Polskiego Ładu, czyli społeczno-gospodarczego programu zaproponowanego przez PiS.

Zobacz wideo Paszyk do Kaczyńskiego: Wokół pana zebrała się chmara tłustych kotów, które spijają śmietanę z pieniędzy spółek Skarbu Państwa

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

Radosław Fogiel dodał, że posiedzenie będzie okazją do podsumowania pierwszej części spotkań posłów Prawa i Sprawiedliwości z Polakami w sprawie informowania o nowym programie społeczno-gospodarczym PiS. Wskazane zostaną również plany na najbliższe miesiące, w tym legislacyjne, związane z Polskim Ładem.

Jak zapowiadał na początku tygodnia szef klubu PiS i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, wyjazdowe posiedzenie ma być "dowodem konsolidacji i współpracy posłów z rządem".

Więcej o: