Chłopiec przerwał wystąpienie Janusza Korwin-Mikkego. "Proszę mu nie wierzyć!" [WIDEO]

Przemowa Janusza Korwina-Mikkego w Kołobrzegu została przerwana przez dziecko. Kiedy polityk Konfederacji mówił o systemie edukacji, obok sceny pojawił się chłopiec, który zwrócił się bezpośrednio do zgromadzonej publiczności. - Proszę mu nie wierzyć! - wykrzyczał. Nagranie od razu zdobyło dużą popularność w internecie.

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek 9 lipca w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie). W popularnym wśród turystów nadmorskim kurorcie odbywało się spotkanie zorganizowane w ramach akcji "Wakacje z Konfederacją". Do swoich sympatyków przemawiali politycy prawicowego ugrupowania: Janusz Korwin-Mikke, Dobromir Sośnierz i Witold Tumanowicz. 

Zobacz wideo Janusz Korwin Mikke - polityczny prowokator

Korwin-Mikke spotkał swojego nieletniego przeciwnika. "Ten pan twierdzi, że matki powinny siedzieć w garnkach!"

Ze wszystkich wystąpień to jednak przemowa Korwin-Mikkego najbardziej zapadła w pamięć publiczności. Nie stało się tak jednak za sprawą wypowiedzi posła Konfederacji, a zdarzenia, które miało miejsce w jego trakcie.

Kiedy Janusz Korwin-Mikke wygłaszał swoje stanowisko na temat systemu edukacji w Polsce, pod sceną pojawił się mały chłopiec. Polityk chciał go z początku zbyć, wskazując, że jest w trakcie przemowy. Wtedy chłopak postanowił zwrócić się bezpośrednio do publiczności. 

Kilkuletni chłopiec nie okazał się sympatykiem Konfederacji. Chłopak powiedział, że - według Korwin-Mikkego - "matki powinny siedzieć w garnkach", zamiast uczestniczyć w polityce. Zaapelował również o to, aby nie wierzyć politykowi Konfederacji. 

Ten pan twierdzi, że matki powinny siedzieć w garnkach, a nie powinny zgłaszać się do Sejmu. Proszę mu nie wierzyć!

- wykrzyczał mały chłopiec.

Sytuacja rozbawiła zgromadzoną publiczność oraz Korwin-Mikkego, który pomimo wyraźnego zmieszania wrócił do swojego wystąpienia na temat systemu edukacji. Klip pokazujący przerwane wystąpienie lidera Konfederacji trafił do sieci, gdzie bardzo szybko zdobył dużą popularność. 

 
Więcej o: