Andrzej Duda "przyłapany" na nartach. "Pierwszy narciarz RP nawet nie spojrzał w naszym kierunku"

Dziennikarze "Tygodnika Podhalańskiego" chcieli porozmawiać z Andrzejem Dudą, który był na nartach. - Jak państwo widzicie, pierwszy narciarz RP nawet nie spojrzał w naszym kierunku, tylko zjeżdża już na dół - skwitowała brak zainteresowania ze strony głowy państwa dziennikarka.

"Przyłapaliśmy prezydenta Dudę na nartach. Prezydent był przekonany, że jeśli pojawi się na bocznym stoku w Małem Cichem w sobotę wieczorem, to nikt go nie zauważy. Nasza obecność była dla niego chyba niewygodna, bo zapłaciliśmy brakiem zainteresowania ze strony głowy państwa" - napisał w poniedziałek "Tygodnik Podhalański". We wpisie zamieszczono również nagranie. - Proszę mi pozwolić tylko zapytać. Panie prezydencie, dwa słowa! - krzyknęła dziennikarka. Nie spotkało się to jednak z reakcją. - No jak państwo widzicie, pierwszy narciarz RP nawet nie spojrzał w naszym kierunku, tylko zjeżdża już na dół  - stwierdziła.

Nagranie "Tygodnika Podhalańskiego" skomentował Samuel Pereira z TVP. "Niesamowite. Pulitzer normalnie" - napisał.

Prezydent otworzył zawody narciarskie

W niedzielę Andrzej Duda otworzył VII charytatywne zawody w narciarstwie alpejskim 12H Slalom Maraton w Zakopanem, w których także brał udział. Przed wydarzeniem dwóch przedsiębiorców z Podhala chciało mu wręczyć "ciupagi hańby", które miały symbolizować zniszczony lockdownem biznes. Na jednej ciupadze umieszczony został cytat z kampanii prezydenckiej, który brzmi: "Polityka dla Godności, dla Rodziny, dla Polski", a na drugiej: "tymczasem bankructwa, bezrobocie, ubóstwo, upadek przedsiębiorstw, brak realnej pomocy, kłamstwa medialne, mydlenie oczu".

- To przykre, że uciekł przed nami jak premier Morawiecki przed rolnikami. Nie ściągaliśmy tu większej grupy protestujących, aby nie tworzyć zamieszania, by nie przeszkadzać w wydarzeniu. Liczyliśmy na spokojną rozmowę - powiedział jeden z przedsiębiorców.

'Ciupagi hańby' dla prezydenta Andrzeja DudyChcieli dać Dudzie "ciupagi hańby". "Uciekł jak premier przed rolnikami"

Zobacz wideo Piekło kobiet. „Jeżeli chodzi o aborcję, to jesteśmy pod ścianą”
Więcej o: