Poseł Marek Suski uważa, że gorszy niż III wojna światowa byłaby powrót PO do władzy

Poseł Marek Suski opublikował na Twitterze wpis o planowanej budowie mostu na Wiśle w Kozienicach. Zdaniem polityka na przeszkodzie mogą stanąć tylko dwie rzeczy: "III wojna światowa albo - co gorsza - powrót PO do władzy".

Marek Suski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, podobnie jak wielu innych polityków dzieli się na Twitterze swoimi "złotymi myślami". Niedawno opublikował wpis, którego głównymi bohaterami są Jarosław Kaczyński i Donald Tusk.

Budowę mostu mogą zakłócić wyłącznie dwie rzeczy

"Dziś w Garwolinie dyskutowaliśmy o wariantach budowy dróg dojazdowych do projektowanego mostu na Wiśle w Kozienicach. Zbudujemy ten most chyba, że będzie III wojna światowa albo coś gorszego - powrót PO do władzy" - napisał w czwartek na Twitterze Suski.

Poseł PiS sporo energii inwestuje, by na tej platformie atakować opozycję. Jego wcześniejszy wpis to: - "Nocny telefon na Nowogrodzką. - Tusk: Panie prezesie melduję wykonanie zadania! Wszystko mi wychodzi: "Wyszła Wielka Brytania z UE, wyszli parlamentarzyści z PO i Fidesz z EPP. - Prezes: Życzę kolejnych sukcesów". 

Mateusz Morawiecki. Zdjęcie ilustracyjneMorawiecki powołał Radę Doradców Politycznych. W składzie m.in. Marek Suski

Marek Suski w radzie programowej Polskiego Radia

Poseł PiS Marek Suski pod koniec lutego 2021 r. został powołany przez Radę Mediów Narodowych do Rady Programowej Polskiego Radia. - Dziękuję za wybór na Przewodniczącego Rady Programowej Polskiego Radia. Marzy mi się, żeby nasze radio było naszym osobistym przyjacielem. Żeby nas bawiło, uczyło, wspierało, informowało. Słuchając radia, mamy możliwość obcowania z wysoką kulturą, ale też z rzetelną informacją - skomentował nominację Suski.  

Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski po uroczystości rekonstrukcji rządu. Warszawa, 9 stycznia 2018Marek Suski komentuje nowe stanowisko: Marzy mi się, żeby radio było przyjacielem

Premier Morawiecki powołał Suskiego  do Rady Doradców Politycznych

Premier Mateusz Morawiecki powołał w środę Radę Doradców Politycznych. W jego składzie znalazło się 21 polityków PiS-u, w tym Marek Suski. Rada ma się zajmować głównie dokonywaniem oceny sytuacji polityczno-ekonomicznej kraju, w szczególności w sytuacjach kryzysowych. Jej członkowie zajmą się też przedstawianiem propozycji, ocen i opinii dotyczących celów politycznych i strategicznych rozwoju kraju oraz kierunków polityki wewnętrznej i zewnętrznej.

Zobacz wideo Kaczyński: "Nie chcemy niszczyć naszych sojuszników". Fogiel: "Do tanga trzeba dwojga"
Więcej o: