Andrzej Duda szusował na nartach w Wiśle. Radosław Fogiel komentuje

Andrzej Duda w środę szusował na nartach w Wiśle. Wcześniej sam interweniował, aby nie zamykano stoków narciarskich. Teraz jednak pojawiają się wątpliwości, czy to odpowiedzialne zachowanie ze strony prezydenta.

Pisaliśmy w gazeta.pl, że Andrzej Duda w środę wybrał się na narty. Prezydent szusował na stoku w Wiśle. 12 lutego wszystkie stoki w Polsce zostały oficjalnie otwarte, jednak dziennikarz wp.pl w rozmowie z Radosławem Fogielem poddał w wątpliwość, czy zachowanie głowy państwa na pewno jest przejawem odpowiedzialności i dobrego przykładu.

Profesor Marcin MatczakMatczak nie odbierze nominacji profesorskiej od Andrzeja Dudy. Napisał list

Andrzej Duda szusuje na stoku. Radosław Fogiel skomentował

Podczas rozmowy z wp.pl Radosław Fogiel został zapytany o to, jak odniósłby się do zachowania prezydenta Andrzeja Dudy, który w środę wybrał się na narty do Wisły. Dziennikarz zapytał, czy Fogiel uważa to za odpowiedzialne i czy osoba u władzy nie powinna zostać w domu, dając dobry przykład innym. 

Wszystko sprowadza się do odpowiedzialnego zachowania. Jeżeli pan prezydent zdecydował się wypoczywać w Wiśle czy w innym miejscu, do którego prezydent ma prawo, dopóki nie ma tam tłumów ludzi, nie ma tam sytuacji, które widzieliśmy z nagrań z wyciągów, to nie sądzę, żeby to było w jakikolwiek sposób szkodliwe

- odpowiedział Radosław Fogiel. 

Andrzej Duda wybrał się na narty. Warunki na stoku? 'Złe... Jak widać'Andrzej Duda wybrał się na narty. Warunki na stoku? "Złe... Jak widać"

Zobacz wideo Andrzej Duda zakażony koronawirusem. "Czuję się dobrze. Nie odczuwam żadnych symptomów"
Więcej o: