Nieoficjalnie: Prezydent Andrzej Duda wybrał się na narty do Wisły. "Jeździł na Cieńkowie"

Jak nieoficjalnie ustalił "Dziennik Zachodni", prezydent Andrzej Duda był widziany na jednym ze stoków w Beskidach. - Dzisiaj jeździł w Wiśle, na Cieńkowie - przekazał w rozmowie z redakcją pracownik jednej z beskidzkich stacji narciarskich.

W środę po południu dziennikarz Radia Nowy Świat Klaudiusz Slezak dowiedział się nieoficjalnie, że prezydent Andrzej Duda wybrał się na narty do Wisły. 

Nieoficjalnie: Prezydent Andrzej Duda wybrał się na narty do Wisły. "Jeździł na Cieńkowie"

Te doniesienia postanowił potwierdzić "Dziennik Zachodni". Tadeusz Papierzyński, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle, zapytany o wizytę prezydenta, odpowiedział: "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam". – Też słyszeliśmy, że pan prezydent na parę dni przyjechać do Wisły, ale nie dostaliśmy żadnego pisma w tej sprawie. Zresztą, nigdy nie dostajemy, bo te wizyty mają prywatny charakter - dodał.

Redakcja "Dziennika Zachodniego" zwróciła się również do stacji narciarskiej w Cieńkowie, gdzie w przeszłości jeździł prezydent. Tam nie uzyskano jednak żadnych informacji. Więcej do powiedzenia miał pracownik innej z beskidzkich stacji. 

- Dzisiaj jeździł w Wiśle, na Cieńkowie - stwierdził.

Przypomnijmy, że zamknięte wcześniej stoki narciarskie mogą od 12 lutego działać w reżimie sanitarnym. 

Zobacz wideo Duda: Oddałem osocze i wszystkich Was, ozdrowieńców, do tego zachęcam!
Więcej o: