Platforma Obywatelska zapowiada zmiany. Budka: Sprawa jest poważna

"Czas na zmiany!" - zapowiada Platforma Obywatelska. Chodzi o sobotnie wydarzenie, które, jak dowiedział się Onet, ma być długo zapowiadanym "nowym otwarciem". - To będzie wstęp do pokazania efektów naszej wielomiesięcznej pracy. Zaprezentujemy naprawdę dobrą diagnozę gangreny, jaka toczy państwo pod rządami PiS - powiedział portalowi jeden z polityków PO.

W czwartek na twitterowym profilu Platformy Obywatelskiej pojawił się wpis o treści: "Czas na zmiany!". Post został udostępniony przez lidera ugrupowania Borysa Budkę z dopiskiem: "Sprawa jest poważna, nie lekceważę jej!".

Julia PiteraPitera: PO jest w dużym kryzysie. Popełniono błąd nie słuchając diagnoz Tuska

"Nowe otwarcie" Platformy Obywatelskiej

Jak dowiedział się Onet, powyższe wpisy odnoszą się do sobotniego wydarzenia, które, co podkreślają politycy z kierownictwa PO, ma być długo zapowiadanym "nowym otwarciem". Zmiany mają ogłosić Borys Budka i Rafał Trzaskowski - podaje portal. Wydarzenie ma się odbyć w hotelu w podwarszawskim Józefowie. Ze względu na epidemię koronawirusa nie weźmie w nim udziału publiczność.

- To będzie wstęp do pokazania efektów naszej wielomiesięcznej pracy. Zaprezentujemy naprawdę dobrą diagnozę gangreny, jaka toczy państwo pod rządami PiS. Jednocześnie zaproponujemy drogę do jego uleczenia - powiedział w rozmowie z Onetem jeden z polityków PO. Jak dodał, w sobotę będzie mowa o najważniejszych obszarach państwa - od zdrowia po gospodarkę.

- To będzie dopiero wstęp do całej serii podobnych wydarzeń. Kolejne odbędzie się w poniedziałek i będzie miało charakter debaty eksperckiej. Być może w następny weekend znowu państwa zaprosimy na jeszcze jeden odcinek - podkreślił rozmówca portalu.

Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej20 lat później. 7 grzechów głównych Platformy Obywatelskiej [ANALIZA]

Zobacz wideo Kidawa-Błońska: Nie jest tak, że Donalda Tuska nie ma, że jest na emeryturze
Więcej o: