Kaczyński złożył życzenia "wszystkim Polakom, niezależnie od poglądów". "Przed Polską wielka przyszłość"

Jarosław Kaczyński złożył Polakom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. - Wierzę, że przyszły, zbliżający się 2021 rok będzie rokiem, w którym ta zaraza zakończy się, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się - powiedział wicepremier.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, wicepremier Jarosław Kaczyński powiedział, że święta Bożego Narodzenia to święta jedności, która jest nam bardzo potrzebna. W mediach społecznościowych złożył Polakom życzenia na święta i Nowy Rok.

Wicepremier wyraził nadzieję, że trudny czas związany z pandemią koronawirusa mija. Podkreślił, że święto Narodzenia Pańskiego przynosi ze sobą przede wszystkim radość i nadzieję. Prezes PiS mówił, że to nadzieja na dobrą przyszłość każdego z nas, każdej rodziny i tej wielkiej rodziny, jaką jest naród.

Jarosław Kaczyński złożył świąteczne życzenia. "Przed Polską wielka przyszłość"

Jarosław Kaczyński powiedział, że w trudnym momencie, gdy ciągle trwa pandemia, ta nadzieja jest szczególnie ważna. - Wierzę, że przyszły, zbliżający się 2021 rok będzie rokiem, w którym ta zaraza, która nas dotknęła, zakończy się, że potrafimy zwyciężyć, byśmy odetchnęli, byśmy mogli spokojnie dalej żyć, pracować, bawić się - mówił.

Zobacz wideo Hołownia o przyszłości Zjednoczonej Prawicy

Prezes PiS podkreślił, że jest przekonany, iż "przed Polską jest dobra, a nawet wielka przyszłość". Dodał jednak, że "musimy być cierpliwi, zdecydowani, kiedy trzeba - zdyscyplinowani i przede wszystkim razem". - Tego wszystkim życzę, wszystkim Polakom, niezależnie od tego, gdzie są, kim są, jakie mają poglądy, czym się od siebie różnią - mówił. Zaznaczył, że "jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być".

Jarosław Kaczyński powiedział, że wierzy, iż ta rodzina będzie bardzo ważną i samodzielną częścią wielkiej, europejskiej rodziny.

Więcej o: