Posłanka KO pokazała świąteczne dekoracje. Osiem gwiazdek na pierniczku w kształcie kaczki

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Jagna Marczułajtis-Walczak pochwaliła się na Twitterze zdjęciami świątecznych dekoracji. Pojawił się na nich symbol, który część komentujących wyprowadził z równowagi.
Zobacz wideo Choinka z ciasta francuskiego

Dzień przed Wigilią posłanka KO Jagna Marczułajtis-Walczak opublikowała na Twitterze zdjęcie pomarańczy, w którą wbito osiem goździków. 

"Dekoracje świąteczne" - opisała zdjęcie parlamentarzystka.

Choć nie napisała nic więcej, dla komentujących było jasne, że goździki w dwóch rzędach nawiązują do popularnego, wulgarnego hasła wykorzystywanego m.in. na protestach kobiet. Nie wszystkim się to spodobało.

Żeby tak mocno się obnosić z nienawiścią wobec innych w kontekście Świąt Bożego Narodzenia, to jednak tylko o pani źle świadczy
Dużo zdrowia, szczęścia i zrozumienia, że szacunek dla przeciwników jest oznaką mądrości, zaś jego brak - wręcz przeciwnie

- pisali pod tweetem posłanki komentujący.

Przemysław CzarnekUczeni z całego świata apelują o bojkot Przemysława Czarnka. "Portret krzyżowca i aparatczyka"

Świąteczne wypieki Jagny Marczułajtis-Walczak. "Ja pierniczę, zlało mi się"

Krytyka najwyraźniej nie zniechęciła parlamentarzystki, bo kilka godzin później opublikowała zdjęcie kolejnego świątecznego specjału. Tym razem był to pierniczek w kształcie kaczki, ozdobiony czerwonym lukrem i srebrnymi perełkami do dekoracji wypieków. 

"Ja pierniczę, zlało mi się, a takie piękne kropeczki były :) ale uratowane srebrnymi dekoracjami" - napisała Jagna Marczułajtis-Walczak.

Ten wpis również spotkał się z krytyką. Pojawiły się m.in. takie komentarz:

Głupie to i tyle, ale dawno pozbyłem się złudzeń, że posłowie to najmądrzejsza cześć narodu...
Jest Pani pokoleniem JPII, pochodzi z Podhala, gdzie każdy nosi Boga w sercu i nie potrafi Pani zachowywać się jak trzeba. Te żarty nie są śmieszne i z pewnością bawią bardzo małą grupę ludzi, w której Pani utknęła. A szkoda...
Więcej o: