Poseł PiS zamieścił zdjęcie ze "ślicznotką". "Na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie"

"Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie" - napisał poseł PiS Marcin Kamil Duszek. Wcześniej na profilu polityka pojawiło się zdjęcie z podpisem: "Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela (...) będzie moją nową sekretarką".

Jak podaje "Dziennik Wschodni", w czwartek na profilu posła Prawa i Sprawiedliwości Marcina Kamila Duszka pojawiło się jego zdjęcie w towarzystwie kobiety z podpisem:

Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela (...) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć

Post został już usunięty, jednak "Dziennik Wschodni" zamieścił na swojej stronie zrzut ekranu:

Włamanie na konto Marcina Kamila DuszkaWłamanie na konto Marcina Kamila Duszka screen/'Dziennik Wschodni'

W komentarzach pod wpisem pojawiły się kolejne zdjęcia, które rzekomo miał wstawić poseł PiS. Przedstawiały m.in. tę samą kobietę w krótkiej spódniczce oraz półnagie damskie pośladki.

"Nastąpiło włamanie"

Kilka godzin później za pomocą serwisu społecznościowego parlamentarzysta poinformował, że to nie on wstawił zdjęcie, a ktoś włamał mu się na konto.

Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa została zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona

- napisał Marcin Kamil Duszek.

Kolejne włamanie

Pod koniec października o włamaniu na swoje twitterowe konto informowała z kolei posłanka PiS Joanna Borowiak. Wówczas na jej profilu został zamieszczony wulgarny post dotyczący protestów kobiet po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego.

Zdanie narkomanek-prostytutek i zabójców dzieci nie będzie mieć wpływu na podejmowane decyzje

- brzmiał fragment wpisu.

Joanna BorowiakPosłanka PiS wyjaśnia wulgarny wpis. "Ktoś włamał się na moje konto"

Więcej o: