Jarosław Kaczyński na wakacjach. "Dokonał inspekcji swojego stada na Zalewie Szczecińskim"

Jarosław Kaczyński podobnie jak w latach ubiegłych na wakacje pojechał w towarzystwie Joachima Brudzińskiego. Politycy pływali razem łodzią po Zalewie Szczecińskim.

Adam Bielan w rozmowie z Polsat News nie chciał zdradzić, gdzie w tym roku wypoczywa Jarosław Kaczyński. - Myślę, że prezes kończy swój urlop, swój wypoczynek - powiedział. - Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego uprawiony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce. Nie jest na Wyspach Kanaryjskich - dodał europoseł.

Jarosław Kaczyński na wakacjach

Ale miejsce pobytu prezesa PiS przestało być tajemnicą za sprawą Joachima Brudzińskiego, z którym Kaczyński bardzo często wyjeżdża na urlop. Europoseł i były szef MSWiA opublikował wspólne zdjęcia. "Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim" - napisał. 

Na kolejnym zdjęciu widzimy Kaczyńskiego w większej grupie. Wśród nich oprócz Brudzińskiego jest m.in. minister gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. We wpisie europoseł wymienił m.in. wyspę Karsibór.

---

W poniedziałek 31 sierpnia już po godz. 7:00 rano czekamy na Was w Poranku "Szkoła w czasie pandemii" na Gazeta.pl. Wraz z dziennikarzami radia TOK FM i redakcji Wyborcza.pl będziemy rozmawiać m.in. z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół o tym, czy Polska jest odpowiednio przygotowana na powrót uczniów do placówek od 1 września.

Więcej o: