Janusz Korwin-Mikke zasnął na wizji? "Zwykłe chamstwo i zniewaga" [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke zasnął podczas rozmowy z dziennikarką Polsat News? Podczas poniedziałkowej debaty w Polsat News rozłożył się wygodnie na kanapie i zamknął oczy. Nagranie pokazujące ten moment stało się przysłowiowym hitem internetu.

Janusz Korwin-Mikke był gościem programu "Debata Dnia" w Polsat News. Polityk brał w nim udział, siedząc na kanapie we własnym domu. Kiedy prowadząca program Agnieszka Gozdyra poruszyła temat odwołania ze stanowiska kuratora łódzkiej oświaty po wypowiedzi o "wirusie LGBT", lider Konfederacji odchylił się do tyłu i zamknął oczy. Nagranie pokazujące ten moment zostało opublikowane na Twitterze. 

"Korwin umarł na wizji u Gozdyry!", "Jeśli to nie wynik choroby somatycznej (np. cukrzycy) to zwykłe chamstwo i zniewaga dla pozostałych uczestników dyskusji i dla widzów" - komentują widzowie.

Zobacz wideo Janusz Korwin Mikke - polityczny prowokator

Śpiący Janusz Korwin-Mikke. Polityk "zamknął oczy" w Sejmie i Parlamencie Europejskim

Janusz Korwin-Mikke już dwukrotnie zasłynął tym, że zasypia wtedy, kiedy nie wypada. W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy, że poseł Konfederacji zasnął podczas inauguracji Sejmu.

- Pan prezes rzeczywiście zamknął oczy na chwilę. Nie był to długi sen. Na sali było wiele osób robiących fotografie, ktoś po prostu uchwycił ten moment - tłumaczył później szef biura prasowego Konfederacji Tomasz Grabarczyk. 

Janusz Korwin-Mikke został przyłapany na spaniu także podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego w 2014 roku. Polityk tłumaczył wówczas, że "jeśli ktoś słucha z zamkniętymi oczami, nie znaczy, że śpi".

Więcej o: