Beata Mazurek: Gdzie schował się "król" Europy? Donald Tusk odpowiada

- Ktokolwiek widział lub wie, gdzie schował się "król" Europy co tam, całego świata, proszony jest o pilną informację i kontakt z PO - napisała na Twitterze Beata Mazurek, dołączając zdjęcie Donalda Tuska. Posłanka do PE nie musiała długo czekać na odpowiedź. Tusk zapewnił, że jest na urlopie, więc chwilowo nie popełnia żadnych zbrodni.

Po tym, gdy w środę wobec byłego ministra transportu, Sławomira Nowaka, orzeczono trzymiesięczny areszt, politycy PiS-u domagają się komentarza ze strony Donalda Tuska. Byłego premiera na Twitterze zaczepiła Beta Mazurek, pisząc że "Polska wstrzymała oddech".

Beata Mazurek zaczepiła Tuska na Twitterze. "Gdzie schował się "król" Europy?"

Donald Tusk na bieżąco komentuje polską scenę polityczną w mediach społecznościowych. Politykom Prawa i Sprawiedliwości nie umknęło, że od tygodnia były premier nie opublikował żadnego wpisu. Sprawę skomentowała Beata Mazurek.

- Polska wstrzymała oddech. Ktokolwiek widział lub wie, gdzie schował się "król" Europy co tam, całego świata, proszony jest o pilną informację i kontakt z PO. Niepotwierdzone źródła sugerują, że DT szukają się już Niemcy i Rosja. Prośba tylko o poważne sugestie - napisała Mazurek.

Pod swoim wpisem, Mazurek zamieściła zdjęcie Donalda Tuska wraz Jeanem-Claudem Junckerem. Zarówno Tusk, jak i Juncker zakończyli swoją pracę w najwyższych strukturach Unii Europejskiej w 2019 r.

Tusk odpowiada: Chwilowo żadnych zbrodni nie popełniam

Donald Tusk nie pozostał dłużny i w sposób żartobliwy odniósł się do wpisu Mazurek. Były premier zapewnił, że znajduje się na urlopie i nie wybiera się na emeryturę.

- Informuję władze, że jestem na urlopie, więc chwilowo żadnych zbrodni nie popełniam. Urlopie, podkreślam, nie emeryturze - napisał Tusk.

Zobacz wideo Marcin Kierwiński o planach wydzielenia Warszawy z województwa mazowieckiego: To swoista próba karania wyborców
Więcej o: