"W tyle wizji" TVP. Nagle pojawił się głos z offu: Panie Wiktorze, skąd ta chrypka? Za zimne piwo?

W środowym "W tyle wizji" TVP Info podczas rozmowy prowadzących nt. wartości lewicy pojawił się głos: "Panie Wiktorze, panie Wiktorze, skąd ta chrypka? Za zimne piwo?". Słowa te, skierowane najprawdopodobniej do Wiktora Świetlika, współprowadzącego program, wywołały konsternację gospodarzy.

W środę w programie "W tyle wizji" TVP Info, który prowadzili Wiktor Świetlik i Krzysztof Feusette, mówiono m.in. o kwestii powiązania wypłaty funduszy unijnych z praworządnością. Pokazano wypowiedź Kamili Gasiuk-Pihowicz (nazwaną "zwycięską matroną opozycji"), która stwierdziła, że Polskę na unijnym szczycie reprezentował "wysłannik Łukaszenki albo Putina". Przytoczono również wpis byłego posła Tadeusza Iwińskiego:

Wyemitowano także archiwalną wypowiedź polityka: - Dobre cygaro to ono musi być zwijane na spoconym udzie kobiety, często nie najmłodszej, bo ona wtedy ma szerokie udo.

"Panie Wiktorze, skąd ta chrypka?"

Następnie materiał zaczęli komentować prowadzący program. Po chwili jednak pojawił się głos, który powiedział:

Panie Wiktorze, panie Wiktorze, skąd ta chrypka? Za zimne piwo?

Wywołało to konsternację prowadzących. 

- A co to? - zapytał Wiktor Świetlik.

- Rozumiem, coś jakieś głosy słyszę teraz - stwierdził Krzysztof Feusette.

- Ja też słyszę jakieś głosy. Odpowiem, że tropy nie są całkowicie chybione, ale piwa niemal nie pijam - podkreślił Świetlik.

Cały materiał można obejrzeć TUTAJ. Tajemniczy głos pojawia się ok. 9 min.

Zobacz wideo TVP kontra Trzaskowski. Tak przedstawiany jest kandydat na prezydenta w publicznej telewizji
Więcej o: