Kurski i Zybertowicz w Sejmie. "Rozważamy, jak zrobić, żeby w Polsce było dwa razy więcej miłości"

Jak relacjonuje reporter TVN24, w gabinecie Ryszarda Terleckiego spotkali się w środę m.in. Andrzej Zybertowicz, Jacek Kurski i Waldemar Paruch. Konkrety owiane są tajemnicą. - To spotkanie, na którym rozważamy, jak zrobić, żeby w Polsce było dwa razy więcej miłości, niż jest - stwierdził Zybertowicz.

Według Radomira Wita, reportera TVN24, w spotkaniu uczestniczyli m.in.: członek zarządu TVP Jacek Kurski, p.o. prezesa TVP Maciej Łopiński, minister aktywów państwowych Jacek Sasin, doradca prezydenta Andrzeja Dudy prof. Andrzej Zybertowicz i były szef Centrum Analiz Strategicznych prof. Waldemar Paruch.

Jacek Kurski w Sejmie o pluralizmie 

Spotkanie odbyło się w gabinecie wicemarszałka i szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego. Niewiele wiadomo na temat poruszanych na nim tematów. - To spotkanie, na którym rozważamy, jak zrobić, żeby w Polsce było dwa razy więcej miłości, niż jest - powiedział pytany przez dziennikarza Zybertowicz. - Trzeba po prostu przestać mówić bzdury. Trzeba więcej ufać ludziom, więcej miłości, szczerego spojrzenia w oczy - dodał.

Zobacz wideo "Tusk mnie nie lubi". Rosyjscy youtuberzy wkręcili Andrzeja Dudę

- Bardzo ciekawa wymiana myśli, wrażeń ze światem naukowo-akademickim - powiedział dziennikarzom z kolei Jacek Kurski. Na pytanie, co wynika z tej wymiany myśli, odparł: - Bardzo wielkie uznanie dla doświadczeń telewizji, dla pluralizmu, który stał się udziałem Polaków w tych wyborach.

Jak relacjonował Wit, Jacek Sasin nazwał spotkanie prywatnym.

Więcej o: