Szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza: Jest najmocniejszym przeciwnikiem dla Dudy w II turze

- Do samych wyborów jeszcze wiele może się wydarzyć, tak jak wiele wydarzyło się na przestrzeni ostatnich 7 miesięcy - przekonywała w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu Władysława Kosiniaka-Kamysza. - Był styczeń, kiedy w sondażach Małgorzata Kidawa Błońska miała 30 proc. Władysław Kosiniak-Kamysz na początku miał 3-5 proc. i to sukcesywnie rosło. Dzisiaj Małgorzaty Kidawy-Błońskiej nawet w tym wyścigu nie ma - dodała.

Szefowa sztabu kandydata PSL na prezydenta Władysława Kosiniaka-Kamysza przekonywała, że w przypadku wygranych wyborów nie ma planów "politycznej burzy i wielkiej wojny na górze".

- Takiej wielkiej wojny możemy się spodziewać, jeżeli wybory prezydenckie wygrałby Rafał Trzaskowski, ale Władysław Kosiniak-Kamysz już nie raz w swojej karierze politycznej udowodnił, że jest w stanie popierać dobre rozwiązania niezależnie od tego, z jakiej opcji politycznej one pochodzą. 500 plus to był projekt popierany przez PSL, którego prezesem był Władysław Kosiniak-Kamysz i pokazywał nie raz, że chce rozmawiać z każdym - podkreślała Magdalena Sobkowiak.

-Walczymy do końca, jestem przekonana, że to właśnie Władysław Kosiniak-Kamysz będzie w drugiej turze - dodała.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie