Konieczny: Biedroń próbował przyjmować role, które nie do końca były jego. Ten czas się skończył

- Wracamy w tym momencie do prowadzenia kampanii bezpośrednio z ludźmi. Biedroń próbował przyjmować role, które nie do końca były jego. Ale ten czas się skończył - mówił w Porannej Rozmowie Gazeta.pl poseł Lewicy Maciej Konieczny. Dodał, że jest przekonany, że końcówka kampanii wyborczej będzie "mocna".

W piątek gościem Grzegorza Sroczyńskiego w Porannej Rozmowy Gazeta.pl był Maciej Konieczny, poseł Lewicy i jeden z założycieli Zarządu Krajowego Partii Razem. Polityk odniósł się do słabych wyników kandydata na prezydenta Roberta Biedronia w sondażach.

Pandemia wybiła Robertowi pewien istotny atut. To jest facet, który najlepiej czuje się w terenie, rozmawiając z ludźmi

- powiedział Konieczny i dodał, że Biedroń "rusza z powrotem w trasę". Podkreślił, że teraz jest w swoim żywiole, bo ma okazję rozmawiać z ludźmi i ich słuchać. - Jest tym Robertem Biedroniem, którego ludzie chcą wybierać - stwierdził.

Dobra wiadomość jest taka, że wracamy w tym momencie do prowadzenia kampanii bezpośrednio z ludźmi. Oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad ostrożności. Jestem przekonany, że ta końcówka będzie mocna

- podkreślił poseł Lewicy. Dodał, że Biedroń "próbował przyjmować role, które nie do końca były jego". Zaznaczył, że ten czas się skończył. - Wraca Robert, który pokaże, że w tej palecie kandydatów jest jedyny, który nie jest konserwatystą - podkreślił Konieczny.  Stwierdził, że wszystko się jeszcze może wydarzyć, bo to jest "dziwna kampania, pełna zwrotów akcji".

Więcej o:
Komentarze (53)
Konieczny: Biedroń próbował przyjmować role, które nie do końca były jego. Ten czas się skończył
Zaloguj się
 • antoszek22

  Oceniono 20 razy 12

  jest coś nienaturalnego w człowieku, który przemawia jak ksiądz na wiejskim kazaniu .
  Kiedy go słucham to mam wrażenie, że on startuje w konkursie parodystów a nie na urząd prezydenta .
  To jest chyba klucz do tego kilkuprocentowego sukcesu dysonans poznawczy .

 • 20portal

  Oceniono 18 razy 8

  Jeszcze parę publicznych wypowiedzi takich Koniecznych i Biedroń może zwijać wyborczy interes. Konieczny, Zandberg i inni z tej strony "lewicy" okazują się potwornymi szkodnikami politycznymi. Jak tak dalej pójdzie, to lewica znów zanurkuje. Dość populizmu w stylu "państwo musi dać" (na wszystko). Takiej lewicy dzisiaj nikomu nie potrzeba. Tę role skutecznie wypełnia PiS niszcząc państwo i gospodarkę.

 • trasat47

  Oceniono 13 razy 5

  Biedroń niestety zachowuje się, jak wesoły kumpel, co nie pasuje do godności kandydata na prezydenta. To tak jak kiedyś z Kuroniem. Można go lubić, ale nie pasuje do poważnej roli.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 14 razy 2

  połowa tego kraju jest tak odmóżdżona przez katolstwo że np na słowo gej, jest wstanie pobić, obrazić, obrzucić gównem, na słowo socjalizm (mimo tego że żyją w narodowosocjalistycznym kraju, rządzonym przez narodowosocjalistyczna partie) plują jadem, kopią, rzucają mięsem...
  polski naród jest zbyt prymitywny na to żeby obecnie, w większości glosować za socjalistycznym kandydatem... ot cala tajemnica

 • telewy2

  Oceniono 6 razy 2

  Po piersze trzeba uporządkować czyli uprościć przepisy, tak by 1 urzędnik był w stanie ogarnąć to na co teraz potrzeba 3. A następnie niestety trzeba przerzedzić szeregi urzędników. Prawda taka, że urzędnicy nie wnoszą nic w rozwój kraju w sensie produktu PKB.

 • spamboy

  Oceniono 5 razy 1

  ad vocem do typa z filmiku: biedni, biedni ci sanepidowcy nie mają rąk do pracy i tak im ciężko - ale grube mandaty (za strajk przedsiębiorców, za święta w gronie rodzinnym lub ludziom spacerującym po terenach zielonych, tatusiowi z dwójka dzieci na spacerze) mieli czas lepić... A niech spie******ją!

  Działania sanepidu dobrze wszyscy w Polsce znają. Co drugi przedsiębiorca ma dość dokładnie wyrobione zadanie o tej instytucji. Przypadek? Nie sądzę. Do zwolnień nadaje się grubo ponad połowa nierobów. Narośl nierobo-urzędnicza w tym kraju jest jak rak - zżera nas od środka.

 • saynotopis

  Oceniono 9 razy 1

  W drugiej turze lewica od 2005 roku zawsze glosuje na kandydata PiSu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX