Bielan o Trzaskowskim. "Jeśli zostanie prezydentem, będzie wetował wszystko jak leci"

- Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, będzie wetował wszystko jak leci. (...) Wszyscy znamy jego dokonania w Warszawie w kwestii seksualizacji dzieci. Myślę, że wielu konserwatywnych wyborców PO nie zaakceptuje Trzaskowskiego i może zagłosować na Dudę - mówi Adam Bielan, rzecznik szatbu wyborczego urzędującego prezydenta.

Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, w rozmowie z "Rzeczpospolitą" stwierdził, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość przegra wybory prezydenckie, to działalność rządu będzie utrudniona.

Prezydent w Polsce może skutecznie utrudniać działalność rządu, widzimy, co się dzieje z Senatem kontrolowanym przez opozycję, a Senat nie ma prawa weta. (...) Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem, będzie wetował wszystko jak leci

- powiedział Adam Bielan. Jak dodał, uważa, że ta perspektywa zmobilizuje wyborców Andrzeja Dudy do pójścia na wybory. Podkreślił, że Rafał Trzaskowski jest "agresywnym przedstawicielem lewego skrzydła" Platformy Obywatelskiej.

Wszyscy znamy jego dokonania w Warszawie w kwestii seksualizacji dzieci. Myślę, że wielu konserwatywnych wyborców PO nie zaakceptuje Trzaskowskiego i może zagłosować na Dudę

- zaznaczył rzecznik sztabu urzędującego prezydenta.

Rafał Trzaskowski w drugiej turze

Przypomnijmy, że w piątek Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnowała z kandydowania na urząd prezydenta. Nowym kandydatem Platformy Obywatelskiej został Rafał Trzaskowski. Opublikowane we wtorek badanie Pollster dla "Super Expressu" daje prezydentowi Warszawy poparcie 16,54 proc. respondentów i miejsce za Andrzejem Dudą (43,76 proc.). W drugiej turze różnica między Dudą a Trzaskowskim zdecydowanie by się zmniejszyła. Urzędujący prezydent wygrałby ją z poparciem 53 proc., natomiast włodarz stolicy mógłby liczyć na 47 proc. wszystkich głosów. 

Czytaj więcej: Najnowszy sondaż prezydencki. Duda i Trzaskowski w drugiej turze

Zobacz wideo "Wejście Trzaskowskiego może być ostrym cieniem w tej mgle"
Więcej o:
Komentarze (445)
Bielan o Trzaskowskim. "Jeśli zostanie prezydentem, będzie wetował wszystko jak leci"
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 103 razy 89

  Panie Bielan, KONSERWATYWNI wyborcy na pewno nie zagłosują na kogoś, kto wielokrotnie łamał prawo i Konstytucję.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 89 razy 79

  Oczywiście. Będzie to robił w kombinezonie służb medycznych bo ja osobiście waszych ustaw gołymi rękami bym nie dotknął.

 • krynolinka

  Oceniono 85 razy 67

  Jest pan większym matołkiem niż się wydawało. Może po prostu nauczycie się pisiory sztuki kompromisu, sztuki liczenia się ze zdaniem innych ludzi. Dobrze wam trochę zimnej wody na rozpalone kacze łby zrobi. I przede wszystkim wymiana Dudy na Trzaskowskiego dobrze Polsce zrobi.

 • jurek4491

  Oceniono 71 razy 63

  PLUCIE na Trzaskowskiego przez 24 godz. na dobę - ale zrobiło się gorąco PiS dzielcom koło dupencji .

 • gabkwi

  Oceniono 66 razy 56

  Wolę kontrowersyjnego kandydata, niż przestępcę konstytucyjnego i błazna.
  #wyPAD2020!

 • antymoher64

  Oceniono 56 razy 52

  Dzieci mają prawo wiedzieć, że jak dorosły klecha wyciąga kindybała, to nie jest laska Św. Mikołaja, a moszna to nie wór z prezentami.

 • cozano

  Oceniono 58 razy 50

  Dla Bielana jest do przyjęcia tylko Prezydent, który podpisuje ustawy pisowskie, nawet bez ich przeczytania.

 • robsonik1313

  Oceniono 48 razy 44

  na pewno nie będzie bezmyślnym długopisem z tiktoka a w seksualizacji dzieci to pewnie kler Wam wystarcza chołoto.

 • aprilapril

  Oceniono 35 razy 31

  ulaskawienie tez zawetuje, twoje tez.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX