Wybory prezydenckie. Trzaskowski zapowiada koniec TVP, jaką znamy. "Bez tego, co zatruwa nasze życie"

Rafał Trzaskowski na konferencji prasowej poinformował o swoich pomysłach na prezydenturę. Jak powiedział, w przypadku wygranej w wyborach prezydenckich jego pierwszą inicjatywą ustawodawczą będzie zwiększenie wydatków na służbę zdrowia i likwidacja telewizji publicznej w obecnym kształcie.

- Moją pierwszą inicjatywą ustawodawczą jako prezydenta będzie ustawa o zwiększeniu finansowania służby zdrowia do 6 proc. PKB. Zapytacie państwo, skąd na to pieniądze. Otóż pieniądze, które idą dzisiaj na propagandę, partyjną telewizję, powinny zostać przeznaczone właśnie na zdrowie, na nasze szpitale - powiedział na konferencji Rafał Trzaskowski.

Wybory prezydenckie. Trzaskowski o TVP

- Dlatego te pieniądze skierujemy do naszych szpitali, w miejsce obecnej telewizji powstanie nowa telewizja publiczna, bez TVP Info, bez wiadomości, bez publicystyki politycznej, bez tego wszystkiego, co dzisiaj zatruwa nasze życie - dodał.

Zobacz wideo Bielan komentuje pogłoski o sejmowym klubie Porozumienia

Trzaskowski stwierdził, że "telewizja, która miała być publiczną, została przez PiS zdyskredytowana". - Niech nikogo już nigdy nie skusi, by używać telewizji publicznej, która powinna nas edukować i wspierać, do celów politycznych - stwierdził.

Więcej o:
Komentarze (621)
Wybory prezydenckie. Trzaskowski zapowiada koniec TVP jaką znamy. "Bez tego, co zatruwa nasze życie"
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 155 razy 127

  Panie Rafale, pompa ssąca nasz budżet to również kk. Warto o tym pamietać.

 • polakadam

  Oceniono 124 razy 102

  Będziemy głosować czy chcemy Polski nowoczesnej i otwartej na świat czy zacofanej i capiącej kadzidłem. Czy chcemy być częścią Europy czy parafialnym zadupiem . To będzie starcie cywilizacyjne.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 78 razy 66

  Zakazany Kazik miał rację, państwo nie może należeć jednej osobie. Również cmentarze i TVP.

 • jurek4491

  Oceniono 82 razy 60

  TAK JEST , telewizję REŻIMOWĄ trzeba zmiażdżyć , wdeptać w ziemię - rozjechać tak jak samochód rozjeżdża g.wno na drodze .

 • piotrek_z_piotrkowa

  Oceniono 70 razy 56

  ojojoj....wszystkie ręce na pokład, cała pisowska stajnia w gotowości. Chyba czujecie lekki niepokój ? Nawet w niedziele pracujecie. Będzie dyspensa. No i zawsze pare groszy wpadnie tez....Tylko jak spojrzeć w lustro ? A wasze dzieci ? Już się wstydzą ....

 • swru

  Oceniono 54 razy 48

  Różnica między Trzaskowskim a maliniakiem jest jak różnica między mędrcem a tępym pachołkiem. Startuj chłopie i odsuń sektę od wladzy

 • kuba161048

  Oceniono 58 razy 46

  UWAGA , UWAGA NASTĄPIŁ TOTALNY ATAK PISGŁUPÓW I ICH TROLLI.

 • zoltan_waw

  Oceniono 65 razy 45

  Pomioty komunistów i donosicieli UB, synowie i córki kapusiów i szmalcowników czyli dzisiejsi członkowie i wyznawcy komunistycznej sekty PiS już wyją że to atak na dziennikarstwo. To nie jest żaden atak na dziennikarzy bo komunistyczne lizodupy z tvp to nie są żadni dziennikarze ,sami odebrali sobie prawo do nazywa się dziennikarzami. to są medialne prostytuty.jechać z nimi!!!!Precz z pisowską komuną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX