Duda po debacie w TVP do woli mówił o swoich zaletach. "Mam najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu"

Andrzej Duda tuż po debacie miał możliwość opowiadania bez żadnego limitu o osiągnięciach swoich oraz Prawa i Sprawiedliwości. Na pytanie dziennikarza TVP o najpoważniejszego rywala odpowiedział: - No wiecie państwo, najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu mam ja.

Tuż po debacie w TVP Andrzej Duda miał możliwość "dogrywki". Dziennikarz Telewizji Polskiej podczas krótkiej rozmowy z prezydentem pytał m.in. o słowa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która miała stwierdzić na debacie, że "program 500 plus nie pomógł. - Czy według pana to jest jasna deklaracja, że Platforma Obywatelska ten program zlikwiduje?

- Według mnie to jest znacząca deklaracja. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy pomógł, czy nie, proszę zapytać przeciętnej polskiej rodziny, co znaczy ten program dla nich - powiedział Duda.

Dogrywka Andrzeja Dudy po debacie w TVP

Dziennikarz twierdził w rozmowie z prezydentem, że Kidawa-Błońska unikała odpowiedzi na pytania, m.in. o małżeństwa jednopłciowe. Duda przekonywał, że konstytucja nie daje możliwości wprowadzenia małżeństw dla par homoseksualnych. 

Zobacz wideo Hołownia o debacie proponowanej przez Brudzińskiego

W trakcie rozmowy z dziennikarzem prezydent dużo mówił o tym, co PiS (dzięki ustawom, które prezydent podpisał) zrobił dobrego dla kraju. - Te wszystkie stwierdzenia, które słyszeliśmy (podczas debaty - red.), wiecie państwo, przysłuchiwałem się temu, nie było co polemizować - powiedział prezydent. Podkreślił, że warunkiem tworzenia dobrego prawa jest współpraca rządu z prezydentem. - Ja taką politykę gwarantuję. 

"Najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu mam ja"

- Wiedziałem, że większość kandydatów będzie mnie atakowała. Mam nadzieję, że jeśli mają do mnie więcej pytań, to zadadzą je, jest taka możliwość. Choćby na Facebooku odpowiadam co tydzień na pytania w formie Q&A - powiedział prezydent.

Zapytany, kto według niego jest najpoważniejszym kontrkandydatem, odpowiedział: - No wiecie państwo, najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu mam ja. Nie wiem, wyborcy zdecydują.

Więcej o:
Komentarze (371)
Duda po debacie w TVP do woli mówił o swoich zaletach. "Mam najpoważniejsze doświadczenie w wygrywaniu"
Zaloguj się
 • jael53

  Oceniono 138 razy 130

  A. owszem... nawet jak pan dwukrotnie przegrał głosowanie rady Wydziału w sprawie dalszego zatrudnienia na UJ, to i tak pan wygrał, bo rektor z łaski dalej pana zatrudniał... na urlopie bezpłatnym. To tyle a propos wygrywania; oraz tzw. honoru.

 • jurand48

  Oceniono 91 razy 85

  Ma najbogatszy wachlarz ksywek …...Maliniak, Popychadło , Cienkopis, Marionetka , Budyń itd. itd.

 • emadox1327

  Oceniono 83 razy 79

  Największe doświadczenie to ma Maliniak w ośmieszaniu Polski na arenie międzynarodowej.
  Śmieszny a jednocześnie żałosny pajac!!!

 • atezag12

  Oceniono 79 razy 77

  Powiem krótko wstyd że mamy takiego prezydenta.Nawet nie wiedział co Kaczyński ustalił z Gowinem.Czysta marionetka.

 • lk10

  Oceniono 68 razy 64

  Boże ty widzisz i nie grzmisz widząc takiego matoła z głupkowatym uśmieszkiem zadowolonego z siebie półgłówka.

 • bloxyx

  Oceniono 58 razy 56

  kryminalista Andrzej Duda....wypowiada się na temat konstytucji, którą łamał wielokrotnie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX