Szef sztabu Dudy o Hołowni: Niech zmierzy się z prezydentem. Hołownia: Wyzwanie przyjęte

Europoseł PiS i szef sztabu prezydenta Andrzeja Dudy zaapelował na Twitterze, by Szymon Hołownia zmierzył się z prezydentem "na merytoryczne argumenty i programy". Gdy Hołownia zgodził się na debatę z Andrzejem Dudą, Brudziński wycofał się z deklaracji.

Prezydent Andrzej Duda zdecydował się zorganizować swoją konwencję programową w formie transmisji online. Prezydentowi na scenie towarzyszył jedynie poseł PiS Rafał Bochenek, konwencja odbyła się bez udziału publiczności.

Konwencja rozpoczęła się o godz. 10, w chwili tworzenia tego tekstu (ok. godz. 12.30) prezydent Andrzej Duda nadal przemawiał. Mówił nie tylko o planach na kolejną kadencją w przypadku reelekcji, lecz także analizował minione pięć lat, wymieniając dokonania swoje i rządu PiS.

Zobacz wideo Dlaczego PiS dąży do wyborów w maju? „Kaczyński uczynił z wyborów swój totem”

Joachim Brudziński: Niech Szymon Hołownia zmierzy się z Andrzejem Dudą

"To jest tak niewiarygodnie nudne i wtórne. Andrzej Duda zatrzymał się w 2015 roku" - skomentował na Twitterze Michał Kobosko, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Szymona Hołowni.

Na ów wpis zareagował Joachim Brudziński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości i jednocześnie szef sztabu Andrzeja Dudy. "Szefie sztabu Pana Hołowni, niech Pana kandydat (TVN-owski celebryta) zmierzy się z Andrzejem Dudą na merytoryczne argumenty i programy" - napisał.

"Niech Pan Hołownia stanie przed kamerą i zamiast złośliwostek i dowcipów, które wymieniał z Panem Prokopem, przedstawi z głowy swój program, tak jak Andrzej Duda" - dodał Joachim Brudziński.

"Pojedynek 1:1 z Prezydentem Andrzejem Dudą na programy przed kamerami? Kandydat Duda wreszcie nie ucieka, chce rozmawiać? Wyzwanie Joachima Brudzińskiego przyjęte. Kiedy i gdzie? Najbliższy wtorek? Sztaby dograją szczegóły" - zadeklarował na Twitterze Szymon Hołownia.

"Najpierw debata Hołownia-Prokop [Marcin Prokop, współprowadził z Szymonem Hołownią program "Mam Talent" w TVN - red.]. Jak go Pan rozłoży na łopatki, to nasz sztab rozważy Pana propozycję" - napisał Joachim Brudziński.

"Proszę nie uciekać teraz w panice Panie Pośle i nie opowiadać o swoich wrażeniach z oglądania TVN. Termin rzucony, a czas płynie: tik-tok, tik-tok..." - zareagował Michał Kobosko. "No tak, ma Pan rację, po każdym Pana wpisie wpadam w coraz większa panikę" - odpisał Joachim Brudziński.

Więcej o:
Komentarze (443)
Szef sztabu Dudy o Hołowni: Niech zmierzy się z prezydentem. Hołownia: Wyzwanie przyjęte
Zaloguj się
 • waldiwej

  Oceniono 102 razy 100

  Hołownia zdruzgotałby tego barana. On, uczciwie nie jest w stanie wygrać z żadnym z kandydatów. Tchórz, który potrafi tylko aportować na głos kurdupla.

 • magda_breslau

  Oceniono 86 razy 82

  "Kiedy Holownia sprzyjal wyzwanie, Brudzinski wycofal sie z propozycji".

  Od szkolnego zlodzieja po tworce prawa... Dluga droge przeszedl towarzysz Brudzinski, w nieswoich adidasach.

 • puuchatek

  Oceniono 71 razy 65

  No cóż, pan Brudziński właśnie ośmieszył siebie i swojego kandydata, udowadniając, że pan Duda jest tchórzem i nie ma jaj, by z kimś stanąć twarzą w twarz.

 • polakadam

  Oceniono 65 razy 59

  Ale co z kwotą wolną od podatku panie brudziński? Duda obiecywał 5 lat temu że będzie podniesiona. I nic. Nawet mówił że poda się do dymisji jeśli to się nie stanie.

 • sarhenziel

  Oceniono 65 razy 53

  Typowedla tej zakłamanej pisiorskiej klasy politycznej."Ny jesteśmy gotowi"jak przeciwnik mówi sprawdzam to wąsy w wodę i udają,że to nie oni.

 • janja11

  Oceniono 50 razy 50

  Buahahaha.
  Brudzyński puścił bąka.
  Albo jest Brudzyński głupkiem, albo nie lubi Dudy.
  Pisia miernota w konfrontacji z Hołownią.
  Kupuję pop corn, żeby zobaczyć, jak pisia miernota się kompromituje.

 • antropoid

  Oceniono 56 razy 50

  Już jakiś dyżurny doopek nowogrodzki z minusami lata. Posty od razu z minusem wyskakują :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX