Komentarze (250)
Jarosław Gowin: Bezpieczny termin wyborów to wiosna 2021 r. Tylko jak do tego doprowadzić?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tcas

  Oceniono 11 razy 11

  Zbrodniarze ze Zjednoczonej Prawicy, którzy nawołują do wyborów, 10. maja, powinni trafić przed Trybunał osądzający zbrodnie na Narodzie Polskim. Ta zbrodnia nie może ulec przedawnieniu.

 • miro72

  Oceniono 17 razy 11

  Jak to było śmiesznie tak?
  Kons-ty-tuc-ja?
  Ch..je!!

 • kwantax

  Oceniono 12 razy 10

  Gowin: proponuje, ale jak JaroZbaw pogrozi paluszkiem - to nie będzie się upierał.

 • rozterka47

  Oceniono 12 razy 10

  " Wicepremier Jarosław Gowin w TVN24: Jest szansa na to, że już po świętach będziemy gotowi do tego, by normalnie wrócić do naszych obowiązków, by zacząć odradzać gospodarkę "

  Większego idiotyzmu nie słyszałam , liczba osób zarażonych rośnie , miejsc w szpitalach ubywa , coraz więcej osób na zwolnieniach lekarskich i na kwarantannie , połowa małych firm przez miesiąc nie będzie miała dochodu ale wydatki tak ( czynsze , płace ), zmniejszony będzie popyt na wszystko poza żywnością , lekami , środkami higienicznymi bo ludzie siedzą w domach ( pandemia się przecież rozrasta ) a gospodarka cudownie się odrodzi ?

 • abm1

  Oceniono 11 razy 9

  Słuchałem tego załganego i pozbawionego wszelkich cech ludzkich wycirusa amoralnego. On stracił już nawet ten szczątkowy kręgosłup moralny i jest śmieciem.

 • malalyna

  Oceniono 11 razy 9

  wyborcze hasło podkęcające frekwencję "Polacy do urn" w wykonaniu pisu zaczyna brzmieć jak reklama zakładu pogrzebowego :)

 • stfur0000

  Oceniono 11 razy 9

  Jacy oni wszyscy teraz chętni do szanowania Konstytucji. Banda złodziei.

 • tetradrachma

  Oceniono 10 razy 8

  Złajdaczenie polskich elit, choć "tliło" od zawsze, wybuchło (pandemia) z chwila katastrofy smoleńskiej. Mistrzem demoralizacji, cynizmu i złajdaczenia był i jest Kaczynski. Dzis, TO widać szczególnie. To ON dobiera towarzyszy "wielkiego marszu" do przepasci. Suweren, to tylko narzedzie i ofiara w jednym. Ci, co na tym forum mu sekundują to.... beneficjenci i rodziny. Nie widzicie ?!

 • zielona-galazka

  Oceniono 8 razy 8

  Duda haniebnie lansuje się na epidemi.

 • jacekjot2

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Gowin, jeśli uważa pan, że wybory muszą być przesunięte a prezes twierdzi co innego to dlaczego jeszcze tkwi pan w tym rządzie ? Pora wyjść z tej koalicji.

 • wilenski11

  Oceniono 10 razy 8

  czopek, który pasuje do każdej doopy nie będzie się cieszył ale wiernie wykona każdy rozkaz mściwego karła

 • H2O H2O

  Oceniono 8 razy 8

  Podpowiem Panie Gowin: wprowadzić zwykłą ustawą, bez żadnego trybu. Najlepiej w nocy w sali kolumnowej z osobami trzecimi (nieuprawnionymi) na sali. Do tego tworzycie ludzką ścianę żeby nikt z opozycji nie podszedł do prezydium czy nie zadał pytania. Teraz najważniejsze: głosować i nie cieszyć się. Macie już to przećwiczone, prawda?

 • wyboga

  Oceniono 10 razy 8

  Jak do tego doprowadzić? Śmieszne pytanie, przecież ustawę o zmianie nazwy TVP na TVPiS przeprowadziliście w jedną noc. Pytanie powinno brzmieć: Co zrobić, żeby po zmianie terminu wyborów na później, emeryci którzy otrzymają w kwietniu "łapówkę wyborczą" zapomnieli o tym i w późniejszym terminie nie pokazali Dudzie gestu Lichockiej.

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 10 razy 8

  "Gdyby pan skłonił mnie do poważnej refleksji nad terminem wyborów, to musiałbym powiedzieć, że bezpieczny termin wyborów to wiosna 2021 r."
  Ponieważ jednak nic ani nikt nie jest w stanie skłonić mnie do poważnej refleksji na jakikolwiek temat to wybory odbędą się w maju.

 • alux

  Oceniono 10 razy 8

  Jak to zrobić, tak jak do tej pory. W nocy i na kolanie. W czasie podpisania 2mld na TVP były flesze, a w czasie nominacji kryśki i tego no "precz z komuną" udało się to zrobić w ciemnościach. Będą się bronić nawet na kolanach, byle by utrzymać stan posiadania.
  To i sprawę wyborów można tak załatwić.
  alejak.pl

 • wdechwydech

  Oceniono 9 razy 7

  Przekopiowane z grupy "Pulmonolog tylko o COV19", pisze lekarz: "Jestem lekarzem i mam już dość udawania!
  Polskie dane to ściema, pokazują ok 5%prawdy .
  W Polsce trwa program IRAN PLUS!! Jedyny jaki będzie skutecznie przeprowadzony ! SANEPID UTRUDNIA LEKARZOM POBIERANIE BADAŃ, ŻEBY POBRAĆ BADANIE TRZEBA MIEĆ ZGODĘ DYREKCJI.... TO JEST JAKIŚ ŻART !!! Na wyniki czeka się kilka dni.
  Wiem co się dzieje w Pomorskich Szpitalach i nie tylko, to się dzieje w całej Polsce ! To jest dno, drżenie o własne stołki, polityczne lizusostwo, głupota urzędników . To co do mnie dochodzi od moich znajomych pracujących w całej Polsce to woła o pomstę do nieba. To będzie kosztować życie wielu pacjentów i personelu. Śmieszne.....bardziej boicie się o swoje stołki niż życie....To jest jakaś farsa , ściema, improwizacja, głupota, bezmyślność i kiedyś mam nadzieje za to odpowiecie!
  Zmuszacie ludzi do misji samobójczych !!!
  Ta telewizyjna propaganda sukcesu nijak się ma rzeczywistości.
  Swoją miałkością i niekompetencją stanowicie zagrożenie dla ludzi....
  Krew mnie powoli zalewa, nie chcę żeby umierali moi bliscy, znajomi, koleżanki i koledzy .....
  SIEDZCIE W DOMACH , WYCHODZĄC UBIERAJCIE MASKI !
  Zapraszam na grupę #pulmonolog- tylko o Covid19"

 • dziadek_stefan

  Oceniono 7 razy 7

  A może Duda ogłosi stan wyjątkowy zamiast Matouszka, bo ostatnio wyręcza (nie)rząd

 • ptysiek

  Oceniono 9 razy 7

  Cymbały ,a od kiedy wy przejmujecie się konstytucją.Stan epidemi to już stan wyjątkowy ,jak zwał tak zwał.No chyba,że trzeba ,żeby teraz służba zdrowia zastrajkowała.Po trupach aby władzę utrzymać.

 • gordejuela

  Oceniono 9 razy 7

  wstretna,nedzna,blada glizda.Jak to zrobic powiadasz???Bardzo prosto;mowisz kurduplowi ze MY SIE NIE ZGADZAMY.I nie ma juz wiekszosci i zrobia co zechcesz.Ale tzreba miec jaja a nie pusty worek

 • nn311

  Oceniono 9 razy 7

  "Jarosław Gowin: Bezpieczny termin wyborów to wiosna 2021 r. Tylko jak do tego doprowadzić? ". Ależ niezwykle prosto kandydaci jako ludzie honoru wycofują swoje zgłoszenia a następnie nie składają ich aż do umówionego terminu lub składają ale przed wyborami wycofują. Wygasa kadencja obecnego prezydenta a obowiązki przejmuje Pani Marszałek Sejmu i w ustawowych terminach ponawia wybory tyle razy aż wskaże na umówiony wcześniej termin wyborów. W ten sposób w zgodzie z konstytucją bez konieczności jej zmiany o ile nie zostanie ogłoszony stan klęski która przesuwa terminy wyborów można tę sprawę załatwić. O ile wszyscy kandydaci są ludźmi honoru.

 • elektronik_99

  Oceniono 9 razy 7

  Jak zrobią prezydenckie w terminie, to potem już mogą nie mieć kim wygrywać kolejnych. Więc, mohery do urn!

 • makeba1

  Oceniono 9 razy 7

  Tylko jak do tego doprowadzić?

  Po pierwsze usunąć przeszkodę w postaci Kaczelnika.

 • fctheduck

  Oceniono 8 razy 6

  Może się dogadajcie i wyślijcie jakiegoś spójnego newsa? Bo każdy Pisior mówi co innego. A tak z innej bajki, to jak rząd pomoże firmom? Skąd ma wziąć na to pieniądze? Jakieś konkrety, czy ogniki, jak przez ostatnie 5 lat?

 • abrasion1

  Oceniono 8 razy 6

  Żoliborski gnom po trupach smoleńskich uzyskał władzę i nie chciałby przejść na drugą stronę jako przegrany.
  Także pisiory - do urn!, zanim się zorientujecie, że kulawe dziadzisko traktuje Was jako mięso armatnie. Tylko potem nie płaczcie, że urny wyborcze zmienią Wam na urny z prochami.

 • senior2244

  Oceniono 8 razy 6

  Lekarze we Francji /600 profesorów i wybitnych lekarzy/ złożyli wniosek o postawienie władz przed Trybunałem za przeprowadzenie w obecnej sytuacji wyborów w kraju. Barany PiSowskie pamiętajcie co was idiotów w tej sprawie czeka.

 • swiatbeztroli777

  Oceniono 8 razy 6

  Teraz będzie rezydent Du.a vel Zaraza herbu taniec na trumnach.
  Ulubiony taniec Kaczyńskiego

 • cinexoi

  Oceniono 6 razy 6

  Sposób na przełożenie wyborów jest bardzo prosty: WSZYSCY kandydaci spotykają się (w bezpieczny sanitarnie sposób oczywiście) i wycofują swoje kandydatury.
  Dziękuję.

 • Tomcio Paluch

  Oceniono 8 razy 6

  Ograniczenia w ruchu, zamykanie przedsiębiorstw, kontrole graniczne, zakaz organizowania spotkań z wyborcami i w ogóle imprez masowych nie są dla Pana Gowina stanem wyjątkowym. PiS chce dociągnąć do wyborów wysokie notowania prezydenta wiedząc że prowadzenie kampanii przez pozostałych kandydatów jest niemożliwe

 • franko66

  Oceniono 6 razy 6

  Gowin to wywłoka która w Krakowie na wyborach gdzie bedzie kandydował nie dostanie już głosów .Na szmaty nie głosjemu=y.

 • jacutin

  Oceniono 8 razy 6

  Czy Gowin jest juz w grupie ryzyka? Mam taką nadzieję

 • mp102

  Oceniono 8 razy 6

  Jeżeli robimy takie ograniczenia zamykamy wiele sklepów, zawieszamy szkoły, kończymy lub zawieszamy rozgruwki sportowe, a jednocześnie ktoś na poważnie myśli o wyborach, gdzie jak rozumiem wszyscy z kwarantanny mają prawo wziąć udział, gdzie skupisko ludzi w ciągu dnia jest olbrzymie to taka osoba naprawdę ma problemy z myśleniem, żeby nie napisać ostrzej. Rozumiem to polityka, wizerunek i propaganda Nie dziw, że u nas jest jedna z najmniejszych ilości testów na jednego mieszkańca,podobnie właśnie w krajach o wątpliwej demokracji. w pierwszej kolejności bada się kolegów i znajomych rządzących, a nie osoby, które mają ku temu największe przesłanki. Każda od nich wiadomość zaczyna się od tego, nie jak jest u nas, ale, że w jakimś kraju zmarło lub przybyło więcej osób niż u nas. Propaganda w najgorszym wydaniu.

 • art4tiger

  Oceniono 8 razy 6

  Za trzy-cztery tygodnie z prawdopodobieństwem 1/3 możemy mieć drugie Włochy. I wtefy będzie przesuwanie wyborów przez Nowogrodzką bo PISowcy mogą je przegrać z kretesem.

 • gromek1

  Oceniono 10 razy 6

  jak to zrobić?
  wytarczy nie wydrukować obwieszczenia macie pisdusie w tym wprawę

 • cleryka

  Oceniono 6 razy 6

  Od wice Premiera, starego polityka róznych partii, oczekiwałabym odpowiedzi mądrej. Po Wielkanocy nie ma szans,aby ustała epidemia, a nawet jakims cudem udało sie,to 2 tyg.od ustania, jeszcze musi obowiązywać stan pandemii,a więc zostałoby 10 dni na prowadzenie kampanii wyborczej dla wszystkich kandydatów. Jarosławie Gowin puknij sie w ten ciągle skołowany mózg!!!

 • lynx4

  Oceniono 6 razy 6

  Ja ci powiem Gowin jak - wystąpić z koalicji z kaczym wirusem pozbawiając go większości parlamentarnej, zakłamany ośle.

 • wikal

  Oceniono 8 razy 6

  Jak do tego doprowadzić? No panie Gowin, na tym to wy się znacie. Wystarczy jedna noc. Doradzam videokonferencję z powodu zagrożenia epidemią. Tylko przeszkolcie Suskiego i inne pisowskie tuzy intelektu, żeby czegoś nie wyłączyły. Proponuję zapytać o radę Macrona, jeśli nie wiecie. Prawne skrupuły? Skrupuły konstytucyjne? Pan to ma poczucie humoru.

 • sir.fred

  Oceniono 7 razy 5

  Proponuję bojkot wyborów. Jak pisowcy chcą, niech idą i się pozarażają - zawszeć to paru mniej. Prezydent wybrany przez 20% uprawnionych będzie tylko pośmiewiskiem. Zresztą i tak jest.

 • bog43

  Oceniono 5 razy 5

  wybory , tylko maj 2020 , to było wczoraj , dziś wiosna 2021 . To taki model pisowskiej demokracji , albo po naszemu , albo środkowy palec . Zaproponuję coś innego - jeden kandydat to jeden głos , większość w głosowaniu wygrywa . Proste , uczciwe , demokratyczne .

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 5

  Z rozsądkiem i odwagą propozycji sprzecznej z wolą dzioboustego kontrastuje chyba udawana naiwna nadzieja, że do Wielkiej Nocy będziemy w stanie wrócić do funkcjonowania sprzed epidemii. To jest wykluczone, tak jak zgoda prezesa sPISku aby wybory odłożyć na rok.

 • maciejwscieklica

  Oceniono 5 razy 5

  Gowin wysunięty na szpicę !
  testuje nas niczym dobry policjant
  bo drugi Jarek to ten zły
  bo suwerena z domu na wybory ciągnie

  załosne stadko na naszym utrzymaniu

 • przemc

  Oceniono 5 razy 5

  "(...)Uważam, że dzisiaj trzeba zrobić wszystko, żeby chronić życie i zdrowie Polaków"
  Po co, siwy jełopie, skoro za kilka miesięcy, dzięki waszej ściemie, fałszywie zwanej "tarczą antykryzysową", będą żebrakami?

 • britanic

  Oceniono 7 razy 5

  Sprzedawczyku i tak nic nie zrobisz, jarkacz decyduje i nikt inny !

 • wie wod

  Oceniono 5 razy 5

  A może by tak dogadać się w jedną noc z opozycją, spisać i uchwalić ustawę o likwidację urzędu prezydenta.Duda z przyzwyczajenia podpisze i po kłopocie z wyborami. No bo właściwie to po co nam prezydent, jak naczelnika państwa mamy?

 • cool_observer

  Oceniono 5 razy 5

  Podpowiem p. Gowinowi: Jedna nocka, od północy do świtu (jak już tyle razy wcześniej) i ustawa gotowa, łącznie z podpisem Notariusza ! ;-). Żadna Konstytucja dotychczas nie stanowiła przeszkody, ale teraz stanowi PRETEKST !

 • fajla11

  Oceniono 7 razy 5

  JAK TU ŻYĆ ZA 171 TYŚ PLN --GŁODUJE CZŁOWIEK---

 • 99venus

  Oceniono 7 razy 5

  Rozczulająca bezradność i brak pomysłowości.Prawdziwy obraz Zjednoczonej Prawicy.

 • race444

  Oceniono 7 razy 5

  Gowin ma kręgosłup jak miś Haribo

 • tomassini

  Oceniono 5 razy 5

  To jest dopiero krakowski pis-dzielec! Jest za, a nawet przeciw i do tego wcale mu nie jest do śmiechu!Jest nadzieja dla Polski!

 • rozterka47

  Oceniono 5 razy 5

  Coraz więcej politykow PISu wygłasza idiotyzmy , chyba oponował ich jakiś nieznany rodzaj wirusa , radzimy się trzymać od politków PISu z daleka .

 • iarna

  Oceniono 7 razy 5

  "Jarosław Gowin: Bezpieczny termin wyborów to wiosna 2021 r. Tylko jak do tego doprowadzić?"
  Głosowaniem. Może być o czwartej rano, na korytarzu, pod salą sejmową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX