Komentarze (186)
"Fakt" policzył, ile zarabia tymczasowy szef TVP Maciej Łopiński. "Więcej niż prezydent"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jojo2015

  Oceniono 11 razy 9

  Często złodziej krzyczy łapać złodzieja i tak jest w przypadku PiS-u.
  Najwięcej "komuchów i złodziei " jest niestety właśnie w formacji PIS. Ekspres Wieczorny, Srebrna i jej wydawnictwa, SKOKI, Ludwiki, etc, służą jako finansowa baza machiny propagandy i powtarzania od lat że "rządy PO są złodziejskie" ,"premier Tusk to bardzo zły premier" . Tymczasem fakty tu mają się następująco: rządy PO przywodziły w Polsce umiejętnie przez najbardziej kryzysowy dla całej Europy moment , a premier Tusk okazał się jednym z najwybitniejszych współczesnych polityków środkowej Europy.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 9 razy 9

  a miało być skromnie !!???
  "dojna zmiana" "na swoim" ???!!!!
  powinni być tylko w jednej firmie , czy w zarządzie czy na innym stanowisku !!!

 • Przemek Swat

  Oceniono 10 razy 8

  W PiSie jest tylko złodziej na złodzieju i złodziejem pogania.
  Platformersi i chłopki roztropki, to przy pisiorach pikuś,mały pikuś.
  Te pisiory, to po prostu topornie,na chama,w żywe oczy i bez żadnych zahamowań doją Polskę.
  Jedynie, tylko polskojęzyczny kler watykański im dorównać może.
  Niedługo nie będzie z czego ojczyzny doić, więc pisiory jeden drugiego będzie wycinał z koryta.
  Tak jak jest z pancernym Maryjanem.
  Takiej dojnej zmiany w trzydziestoleciu wolnej Polski dotychczas nie było.

 • jojo2015

  Oceniono 12 razy 8

  „Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne,
  to byśmy nigdy niczego nie mieli”
  Jarosław Kaczyński
  „Jeżeli ktoś ma jakieś pieniądze to skądś je ma” Lech Kaczyński
  Polityk nie musi być uczciwy, musi być skuteczny. Jarosław Kaczyński

  „Trzeba ludzi przekonać, że muszą płacić za to, że się ich okrada”.
  Jarosław Kaczyński

 • jojo2015

  Oceniono 10 razy 8

  Od kilku lat odczuwamy totalne zbydlęcenie państwa PiS, niezależnie, czy to jest poseł, czy wyborca, wszyscy zachowują się jak dzicz.

 • janusz.z.bazin

  Oceniono 8 razy 8

  taka tam służba na emeryturze dla idei wg standardów PiS :-)

  ojczyznę dojną...

 • adam1946

  Oceniono 8 razy 8

  Widzicie Państwo jak PISbolszewiki zyłują nasze Państwo.Jak pamiętacie państwo,kiedy pracował u Prezydenta św.pamięci L.Kaczyńskiego,póżniej u Prezydenta Dudy też nic nie robił,pozorował tylko że coś robi.Teraz zarządza PIS TV i też nic nie robi bo steruje z tylnego siedzenia szczur Kurski.Ludzie opamiętajcie się i zrozumcie wreszcie ,że tak dalej nie może być.Jeden kurdupel zamknięty w kiblu na Żoliborzu drugi kurdupel udaje,że coś robi.A wy drodzy Państwo udaje ,ze tak ma być dalej bo ważniejsze jest dla was 500 +.Przecież nie wszyscy polacy biorą 500 + a żyć muszą i koniec z końcem ledwie wiążą.Najwyższy czas tych nierobów pogonić.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 7

  Maciej ŁOPINSKI (TW ps. Muzyk) , który w 1971 wstąpił dobrowolnie do PZPR i to wkrótce po wydarzeniach 1970 roku kiedy to rodziny opłakiwały śmierć synów-robotników w Gdańsku, Elblągu !ON stanął po stronie PZPR! Był jej wiernym piewcą i członkiem do 14 grudnia 1981, przez 10 lat, IMPONOWAŁO MU TO, był dziennikarzem chwalącym dawny ustrój i PRL ! Przedtem walczył z OPOZYCJA demokratyczną, później SKOK-i, KGHM, Kancelaria Prezydenta, Fundacje L. Kaczyńskiego, PZU a teraz prezesura, dla „szczura” w TVP. Od PZPR do TVPPiS, oto droga „dekomunizacji „Muzyka” i aż się prosi, przywołanie pozdrowień Jojo-Brudzińskiego: „komuniści i złodzieje”. Czabański były komuch a teraz Łopiński? Co na to Lichocka, wsadziła sobie drugi palec w .......?

 • niezalany

  Oceniono 7 razy 7

  no tak, powinniśmy się cieszyć że ma ten urlop w orlenie... tylko rychła dekaczyzacja może wyrównać tę ewidentną niesprawiedliwość...

 • darjen77

  Oceniono 7 razy 7

  Długopis za bezrozumne podpisywanie nie powinien zarabiać więcej niż przeciętna sekretarka

 • darjen77

  Oceniono 7 razy 7

  Ci pisowcy to geniusze, po trzy etaty i czas na relaks, udzielanie się tvpis i wiele innych spotkań partyjnych. Jednak ten ciemny lud musi być naprawdę ciemny, skoro ledwo daje radę ogarnąć jedną prace w tydzień i tylko sobota czasem zostanie na zakupy

 • 123waz

  Oceniono 7 razy 7

  mierny ale wierny, Łopinski za darmo mieszkanie w pałacu, forsa w tvp, dobrze być wazeliniarzem pisu i znakomym prezesa. To oni wszyscy uczynili z Polski ruinę, żyli i żyją te 5 lat jak w bananowym kraju

 • tekas

  Oceniono 7 razy 7

  A suweren niech dalej łyka to pisie gó...o! O na tego niby prezydenta nie się ustawiają w kolejce do głosowania!

 • norton2

  Oceniono 9 razy 7

  To jest po prostu qrestwo w największej postaci.
  Im się to po prostu należy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mawiała becia .

 • nowyemeryt

  Oceniono 7 razy 7

  Pisowianie trzepią kasę od 5 lat na mega skalę!
  Czy coś zostanie po korona wirusie!

 • fakiba

  Oceniono 9 razy 7

  Dobrze się "ustawił" ze złą zmianą , to znaczy "dobrą " tylko dla niego .

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  A podobno ten facet jest bardzo chory, kto go dopuścił do pracy? Czyżby dawny komuch z PZPR miał "zdrowie nie do zdarcia"?

 • jojo2015

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczyńscy swojscy Żydzi na szczytach władz. Dlaczego to w Polsce tak drażliwy temat?
  Po Aleksandrze Kwaśniewskim 23. grudnia 2005 r. prezydentem RP zostaje człowiek z „ekipy Wałęsy”, późniejszy jego wróg, jeden z braci bliźniaków – Lech Kaczyński. I również im – tj. Lechowi i Jarosławowi – imputuje się żydowskie pochodzenie. Czy słusznie, czy to tylko propaganda – sami oceńcie… Wojujący antysemici powołują się na żydowskie nazwisko Kalkstein i mają swoją teorię, dotyczącą naszego Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i jego zmarłego tragicznie pod Smoleńskiem brata. Hipotezą na żydowskość rodziny polityków może być fakt, że ojciec Rajmunda Kaczyńskiego (ojca bliźniaków), będąc kolejarzem w okolicach Grajewa – granicznej stacji kolejowej – ożenił się najprawdopodobniej z Żydówką z Odessy, co miało miejsce około 1922 roku. Owa kobieta parała się potem zawodem przypisanym Żydom, to jest obrotem nieruchomościami. Podczas okupacji hitlerowskiej rodzice Kaczyńskich robią coś bardzo dziwnego: sami decydują się na podróż do Warszawy, do niemieckiej strefy wpływów, tj. pod okupację niemiecką, gdzie wchodzą w wir konspiracji, ale dowodów na to nie ma. Jedynym niezaprzeczalnym faktem jest to, że ojciec studiował na Politechnice Łódzkiej. Jeżeli chodzi o działalność w Powstaniu Warszawskim, to z analizy monografii oddziału AK „Baszta” nie wynika, aby taka osoba należała do niego należała. Okupację rodzina Kaczyńskich przeżyła bez szwanku, ale jest coś co budzi sensację a może to tylko zupełny przypadek. Jeśli w powstaniu nie uczestniczył, to mógł być przychylny okupantowi. I tu pojawia się nazwisko Ludwika Kalksteina. Był to kolaborant z własnej inicjatywy, wieczny kłamca i krętacz. Robak, ciągle żyjący w ukryciu i bez przerwy zmieniający nazwiska w obawie przed tymi, których zdradził. Nazwisko świadomego i entuzjastycznego współpracownika Gestapo, a potem po wojnie Urzędu Bezpieczeństwa. Ów człowiek wraz z Fornalską i innymi Żydami podjął się misji wydania gen. Roweckiego („Grota”), dowódcy Państwa Podziemnego oraz Armii Krajowej w łapy Gestapo. Czy to ktoś bliski rodzinie Kaczyńskich? Wszak ojciec bliźniaków, Rajmund, miast gnić w stalinowskich kazamatach po wojnie cieszył się u moskiewskich władz, zarządzających Polską, niebywałą pobłażliwością… Rajmund Kaczyński tuż po wojnie dostał od stalinowskiej władzy luksusowy apartament na Żoliborzu! Jak na tamte czasy rzecz była poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. Dostał też posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej, żyjąc z pensji naukowej bardzo dostatnio.

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 6

  Jeżeli spółka publiczna nie przynosi zysku mimo abonamentu i reklam a do tego jest espomagana z budżetu to prezes i zarząd powinien otrzymywać minimalna krajową, prezydent zresztą też w tym systemie politycznym.

 • wujekdolf

  Oceniono 6 razy 6

  i tak ten gad nie "rządzi" tylko dalej kur(ew)ski :)

 • klassa

  Oceniono 6 razy 6

  Kolega Piotrowicza z PZPR.

 • gapcio2010

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby się tylko biedak na śmierć nie zarobił, tak tyra ! A jak tyra to mu się po prostu nalezy.....

 • jagra2909

  Oceniono 8 razy 6

  No to jasne, że te 2 mld były niezbędne

 • realistas

  Oceniono 10 razy 6

  Po to dorwali się do koryta. Mogą kraść do oporu.

 • stef0909

  Oceniono 8 razy 6

  Złodzieje w pełnej krasie.....pis to zwykła banda

 • kolor

  Oceniono 6 razy 6

  Się komuch urządził

 • gromek1

  Oceniono 5 razy 5

  Pokora i Skoromność.

 • matitalolo

  Oceniono 5 razy 5

  Wyrzygacie tą kasę pisiory. Razem z wątrobami.

 • lubat

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież jemu się to wszystko należy. Prawa autorskie: broszka.

 • kosmyk

  Oceniono 5 razy 5

  Jakie ma kompetencje ten emerytowany dziennikarzyna,aby zasiadać w 3 różnych spółkach Skarbu Państwa? Dzieli się kasiorą z Kaczą Srebrną? Czy jak? To wbrew Prawu Pracy!!!

 • emsi2020

  Oceniono 5 razy 5

  Niech TVPiS odda 2.000.000.000,- (dwa miliardy) złotych. W obecnej sytuacji rozdział funduszy z budżetu państwa powinien zostać zrewidowany. Są ważniejsze potrzeby niż telewizja, a wkrótce te potrzeby zaczną narastać.

 • janusz.z.bazin

  Oceniono 5 razy 5

  taka tam służba dla idei wg standardów PiS :-)

  ojczyznę dojną...

 • efi ehad

  Oceniono 5 razy 5

  I my mamy sponsorowac qu... maseczki, a personel medyczny robić dla idei Polacy pięknie wybraliście i zapłacicie za to najwyższa cenę

 • jg26

  Oceniono 5 razy 5

  jest dobrym plywakiem Mierny ale Wierny piskowiec , jak długo jeszcze ?

 • atlas41

  Oceniono 5 razy 5

  Obrzydliwe

 • lica79

  Oceniono 5 razy 5

  Dojna Zmiana pełna gębą a "ciemny lud który wszystko kupi" dalej podnieca się ośmiorniczkami za 30 PLN. Oj ludzie ludzie kiedy Wy w końcu zmądrzejecie

 • precz_z_komunia

  Oceniono 5 razy 5

  Adrian i tak za dużo zarabia :-)
  Zwłaszcza że jest tylko sexzabawką Kaczyńskiego :-)

 • arreis65

  Oceniono 5 razy 5

  "durnia mamy za prezydenta" dobrze mu tak !!!

 • elpapiotr2

  Oceniono 7 razy 5

  No tytan pracy wręcz! Kiedy on śpi?

 • jerz1444

  Oceniono 5 razy 5

  Dojna zmiana. Im głupszy tym lepszy i lepiej opłacany.
  I na takich głosuje suweren bo wie, że im się to po prostu należy.

 • pat1952

  Oceniono 5 razy 5

  A ile ma teraz pan Kurski za doradzanie TV? Czyżby tyle samo?

 • Wojciech Joński

  Oceniono 4 razy 4

  Za czasów II RP /1918-1939/ siatka płac była oficjalna i znana. Najwięcej zarabiał Prezydent , nastepnie marszałek, premier itd. Nie było żadnych dodatków ,premii i innych ukrytych dochodów. To dotyczyło wszystkich zawodów na państwowych posadach. A teraz mamy płacowy cyrk !

 • m.godwin

  Oceniono 4 razy 4

  Prezes TVP sam musi wymyślać kłamstwa, a prezydent tylko podpisuje. Różnica w zarobkach uzasadniona, nie ma co się czepiać.

 • sirseb

  Oceniono 4 razy 4

  To ten ciapek od godnej pielgrzymki smoleńskiej a.d. 2010?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX