Piotr Kuczyński wycofuje się z prac zespołu doradców Szymona Hołowni. "Powody osobiste"

Analityk rynku finansowego Piotr Kuczyński nie koordynuje już prac zespołu doradców gospodarczych kandydata na prezydenta Szymona Hołowni, nie będzie także uczestniczył w jego pracach. Jak poinformował Kuczyński, decyzja wynika z "powodów osobistych", zaznaczył jednak, że nie są to powody zdrowotne.

"Z powodów osobistych (nie zdrowotnych) wycofuję się z koordynowania zespołu doradców gospodarczych Szymona Hołowni i z uczestniczenia w jego pracach" - napisał na Twitterze analityk finansowy Piotr Kuczyński.

"W dalszym ciągu zdecydowanie popieram jego kandydaturę na urząd Prezydenta RP. Dziękuję sztabowi i kandydatowi za współpracę" - dodał Kuczyński.

Zobacz wideo Kosiniak-Kamysz: Kampanii nie ma już od ponad tygodnia

Szymon Hołownia zawiesił agitację wyborczą

W poniedziałek Szymon Hołownia poinformował na Facebooku, że "zawiesza wyborczą agitację", podkreślając jednocześnie, że nie rezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich i wróci do regularnej kampanii, "gdy tylko sytuacja się unormuje".

W ubiegłym tygodniu sztab Szymona Hołowni złożył w Państwowej Komisji Wyborczej 150 tys. podpisów na listach poparcia jego kandydatury.

Wybory prezydenckie zaplanowane są na 10 maja, ewentualna druga tura ma odbyć się dwa tygodnie później.

Więcej o:
Komentarze (90)
Piotr Kuczyński wycofuje się z prac zespołu doradców Szymona Hołowni. "Powody osobiste"
Zaloguj się
 • kania.u

  Oceniono 26 razy 12

  Widać uradowanie pisich trolli - cały sztab Dudy odetchnął . Nie na długo, moi drodzy, nie na długo !!!

 • zrobmy_dzis_cos_dobrego

  Oceniono 23 razy 9

  Ekipa Szymona Hołowni prowadzi akcję solidarności ze starszymi, schorowanymi sąsiadami pod hasłem Ekipa z sąsiedztwa. Starsi są najbardziej narażeni na koronawirusa, zapytajmy takich sąsiadów, czy nie zrobić im zakupów, czy nie potrzebują czegoś z apteki. Napiszmy w bloku kartkę z ofertą pomocy. Razem łatwiej będzie nam przetrwać ten czas.

 • emsi2020

  Oceniono 17 razy 7

  Wszyscy kandydaci powinni wspólnie zaprotestować przeciwko zachowaniu Andrzeja Dudy, który wykorzystując pełnioną funkcję, prowadzi w dalszym ciągu kampanię wyborczą, nie zważając na zagrożenie jakie stwarza dla siebie oraz ludzi, z którymi się spotyka lub zmusza do pracy w jego interesie wyborczym.

 • janja11

  Oceniono 27 razy 7

  Po zorganizowanej przez Ekipę Szymona akcji pomocowej dla starszych ludzi, widać, że Hołownia to nie jest jeden z przyklejonych do stołka partyjnych towarzyszy, tylko facet, któremu chce się i potrafi coś konkretnego zrobić.
  Duda się w tym czasie lansuje. Efekt to jest masa zmarnowanych testów na koronawirusa, bo się NALEŻY!!!
  Pozostali kandydaci pochowali się na czas epidemii, co pięknie pokazuje, jak jaki mają pomysł na problemy.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 4

  Pytanie czy Adrian Dupa z koronawirusem od Wosia powinien startować :-)

 • justas32

  Oceniono 20 razy 4

  Proponuję głosować na żonę Szymona Hołowni. Ona była by dobrym Prezydentem ...

 • expert325

  Oceniono 11 razy 3

  ... kandydaci "bez realnej szansy" na elekcję mają to znaczenie, że zabiorą (w większości) głosy kandydatowi "PRO-PIS" i wymuszą drugą turę; a czas działa (choć będzie to widać w sondażach dopiero po Wielkanocy) na korzyść kandydata "Anty-PIS" (ktokolwiek to będzie); o wyniku wyborów zdecydują ceny w sklepie w ostatnich kilku dniach zakupowych przed druga turą; kto wygra? a to tego najlepsi eksperci nie wiedzą

 • potulny100

  Oceniono 8 razy 2

  najlepiej byloby wybrac piotrowicza to taki dobry ubek i znawca prawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX