Tomczyk: Kampania w Polsce się zatrzymała. Wszyscy skupiamy się na walce z wirusem

Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej był dziś gościem Jacka Gądka w Porannej rozmowie Gazeta.pl. - Uważam, że wszyscy powinniśmy tonować nastroje, ale przede wszystkim państwo powinno działać - powiedział zapytany o działania władz ws. koronawirusa.

Cezary Tomczyk, poseł Platformy Obywatelskiej i rzecznik prasowy rządu Ewy Kopacz był dziś gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl. Z politykiem rozmawiał Jacek Gądek. Najważniejszym tematem - także dla polityków - pozostaje epidemia koronawirusa. W Polsce liczba zakażonych wzrosła do ponad 40. - Uważam, że wszyscy powinniśmy tonować nastroje, ale przede wszystkim państwo powinno działać - powiedział. Dodał, że niepokoi go m.in. brak powszechnych badań na lotniskach. Polityk ocenił, że epidemia drastycznie wpłynie na życie polityczne w kraju w okresie przed wyborami prezydenckimi. - Kampania w Polsce się zatrzymała. Wszyscy skupiamy się na walce z wirusem - powiedział polityk.

Więcej o:
Komentarze (16)
Tomczyk: Kampania w Polsce się zatrzymała. Wszyscy skupiamy się na walce z wirusem
Zaloguj się
 • hikuj13

  Oceniono 7 razy 5

  kampania się nie zatrzymała , 2 mld na tvp poszły
  ,a Polacy po pięciu latach oglądania tvpis wpadli do sklepów , bo przecież "Polska w ruinie"
  i nie zorientowali się że to plan pisu a nie ocena sytuacji po latach rządó po jak im początkowo wmawiano

 • turbo51

  Oceniono 2 razy 2

  Ecie pecie, PAD się dalej kręci po kraju

 • ml2403

  Oceniono 4 razy 2

  Widać jak na dłoni jak Duda przes...ł swoją kampanię. Już były przypadki wirusa i teraz mógłby zrobić z siebie przezornego ojca narodu, bo mógł to zawetować podpierając się faktem że zaczyna się epidemia. A tak będzie odwrotnie, bo każdy powie, że to miękka faja i nawet w obliczu epidemii wolał pieniądze przeznaczyć na TVPiS zamiast na zdrowie.

 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 10 razy 2

  kiedy bylo 22 napisalem, ze za 6 dni bedzie 44, a za nastepne 6 dni 88. Minely 2 dni i sie podwoilo. Co oznacza, ze liczba chorych jest znacznie niedoszacowana, lub, co gorsza, ukrywana przez wadze.

 • C ZA

  Oceniono 12 razy 2

  Tak Dudo: Miałeś chamie dwa miliardy.
  Miałbyś teraz wybory w kieszeni, gdybyś przeznaczył je na służbę zdrowia a nie na bolszewicką szczujnię TVP.

 • cmochall

  Oceniono 2 razy 0

  Opozycjo ! Pan Prezydent caly czas prowadzi kampanie wyborcza a Wy znalezliscie sobie wymowke i kombinujecie jak przegrac wybory. Olej stanial - troche by sie Panu przydalo.

 • kuranieptak

  Oceniono 4 razy -2

  "Wszyscy skupiamy się na walce z wirusem"

  Czarek fachoFiec z peło. Wierzę mu, a nawet wieże (dwie).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX