Wpadka posła Konfederacji na posiedzeniu sejmowego zespołu. Naga kobieta na ekranie

Na posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Praw Kierowców doszło do wpadki posła Konfederacji Dobromira Sośnierza. Na moment podłączony do komputera rzutnik wyświetlił zdjęcie nagiej kobiety.

O sytuacji poinformował na Twitterze Łukasz Zboralski, szef portalu brd24.pl i II sekretarz tygodnika "Do Rzeczy", który był obecny na posiedzeniu zespołu. Dotyczyło ono nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym i ustawy o kierujących pojazdami.

"Poseł Dobromir Sośnierz chciał coś pokazać na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Kierowców. I pokazał pulpit komputera... Co za obciach" - skomentował Zboralski. Opublikował krótkie nagranie, na którym widać, jak w trakcie posiedzenia zespołu rzutnik wyświetlił zdjęcie nagiej kobiety.

Szybko zareagował na to Jacek Bartyzel, członek Partii KORWiN, który odłączył kabel rzutnika od laptopa.

Parlamentarny Zespół ds. Obrony Praw Kierowców został powołany w listopadzie. W jego składzie zasiadają: Dobromir Sośnierz, Konrad Berkowskich, Grzegorz Braun, Artur Dziambor, Krystian Kamiński, Janusz Korwin-Mikke, Jakub Kulesza, Krzysztof Tuduj (Konfederacja), Kamil Bortniczuk, Jan Kanthak, Dariusz Olszewski, Piotr Sak, Anna Maria Siarkowska (klub PiS), Mirosław Suchoń (KO), Paweł Szramka (PSL-Kukiz'15).

Więcej o: