Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl jest Kamil Bortniczuk, poseł Porozumienia. Zapraszamy do oglądania!

Środową Poranną Rozmowę Gazeta.pl prowadzi Grzegorz Sroczyński, gościem jest rzecznik Porozumienia (koalicjant w Zjednoczonej Prawicy) i poseł tej formacji Kamil Bortniczuk. Wśród tematów oczywiście epidemia koronawirusa i aktualne informacje na ten temat. W środę rano zaktualizowano liczbę zakażonych koronawirusem w Polsce - jest ich 25, nowe przypadki odnotowano w Warszawie, Łańcucie i Lublinie. Jakie nowe środki bezpieczeństwa mogą być wprowadzone i jak w tej chwili przedstawia się sytuacja? Czy epidemia może mieć wpływ na datę wyborów prezydenckich, a jak będzie oddziaływać na gospodarkę? M.in. na te pytania odpowie parlamentarzysta.

Więcej o:
Komentarze (19)
Poranna Rozmowa Gazeta.pl. Gościem poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk
Zaloguj się
 • wikal

  Oceniono 13 razy 11

  Ten pan to ostatnio taka szpica propagandowa PiSu. Mówi spokojnie, jest inteligentny, dość przystojny, nie buldoczy się, nie ubliża. Taki klasyczny typ karierowicza bez poglądów, a przynajmniej nie przywiązanego do nich. Służyłby każdej władzy, panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Robi dobre wrażenie, ale to śliski typ. No i wazeliny za dużo.

 • micro5

  Oceniono 10 razy 10

  Fachowiec od wszystkiego czyli od niczego propaganda i tyle oszukać społęczeństwo

 • owca888

  Oceniono 10 razy 10

  Ja na miejscu tego tam Kamila zastanowiłabym się, czy nie pójść do toalety spuścic trochę powietrza oddolnie, bo niechybnie za kilka dni ten tzw. minister rozpęknie się z hukiem jak żaba z bajki La Fontaine'a "Żaba i wół". To ego, samozadowolenie - że też w PISS aż tyle takich kreatury... Podziwiam kamienny spokój Sroczyńskiego, zaimponował mi. Lepszy niż Buster Keaton. Chapeau bas :)

 • bronze

  Oceniono 12 razy 10

  a Duda bezczelnie robi kampanię na zarazie, ten nieudacznik, który dał 2 mld nie na walkę z koronawirusem i z rakiem ale na propagandę rzadową tvp

 • stachkaz1947

  Oceniono 11 razy 9

  PRZYWILEJ decyzji o zamknięciu szkół , żłobków,
  przedszkoli zostawmy PREMIEROWI.
  No nie jest to czopek doodbytniczy -sama wazelina.
  Już w tej poddańczości stają się żałośni.
  Jak on może z rana patrzeć w lustro , ale pewnie nie patrzy bo nawet się nie goli.

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 6

  Pani Gryzelda Kieryłło w żadnym razie nie powinna odchodzić ze sztabu pana Dudy Andrzeja.
  Pasują do siebie.
  Jedno wrzeszczy i się nadyma.
  Drugie gryzie.
  Wspólnie stanowią wzorowy twór, w zoologii nazywany agama brodata.
  Zdecydowanie, pani Gryzelda Kieryłlo jest w sztabie pana Dudy Andrzeja takim dodatnim plusem (że zacytuję prez. L.Wałęsę).
  Niech trwa!

  P.S. Dzięki niej wzrasta pewność, że pan Duda Andrzej nieuchronnie przegra te wybory...

 • jj43

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Gryzelda Kąsuela powinna trwać na stanowisku. Robi dobrą robotę: pisała brzydkie wierszyki o prezesie, wspierała biznes reprywatyzacyjny, gryzła przeciwników politycznych i łamała ciszę wyborczą. Pasuje i do Adriana i do Matołusza. Jasno pokazuje, że pisuar nie perfumeria.

 • jerz1444

  Oceniono 4 razy 4

  Po pierwsze nie ma żadnej zjednoczonej prawicy. Nie było takiej listy wyborczej. To są wszystko posłowie pisu bo z takiej listy startowali i dostali się do sejmu. Pis nie jest partią prawicową tylko populistyczną partią narodowo socjalistyczną o odchyleniu faszystowskim.
  A ta pani niech dalej kieruje kampanią, tylko niech nie gryzie bo poroznosi zarazki.
  I nie nazywajmy Pisu prawem i sprawiedliwością bo z żadną z tych rzeczy nie mają nic wspólnego.

 • prezes_ma_kota

  Oceniono 4 razy 4

  tą babe na kopach powinni wynieść. Pamiętacje sprawę uprowadzenia i zabicia OLEWNIKA ??? czy kto jeszcze pamięta że to TA BABA broniła policjantów którzy byli zamieszani w sprawę ? a potem dziwnym trafem zgineły z jej chaty dokumenty !!! " 2009 miało miejsce włamanie do domu obrońcy policjantów ws. porwania Krzysztofa Olewnika, mecenas Jolanty Turczynowicz-Kieryłło w Milanówku, w wyniku którego zostały skradzione 3 laptopy, 2 aparaty fotograficzne i 2 tomy akt z materiałami sprawy. Zdaniem poszkodowanej na jednym ze skradzionych komputerów znajdował się szczególnie cenny materiał: wywiad-rzeka z emerytowanym nadkomisarzem Remigiuszem M., „któremu publicznie stawia się zarzuty”. Dokument liczył około 200 stron" !!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX