Czarzasty: W tych czasach trzeba być rozsądnym. Prezydentowi radzę, żeby nie chojrakował

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, był we wtorek gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl. Mówiąc o epidemii koronawirusa, stwierdził, że w walce z chorobą mamy w Polsce "dużo do zrobienia". - Prezydentowi radzę, żeby nie chojrakował - stwierdził.

Z Włodzimierzem Czarzastym we wtorkowej Porannej rozmowie Gazeta.pl rozmawiał Łukasz Rogojsz. Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej odpowiadał m.in. na pytania związane z epidemią koronawirusa. - W tych czasach trzeba być rozsądnym. - powiedział polityk. Podkreślił, że sprawa jest poważna i opozycja współpracuje z rządem. - To nie zwalnia opozycji z tego, żeby żądać więcej. Jest dużo do zrobienia - powiedział lider SLD. - Trzeba współpracować z rządem i prezydentem - powiedział i dodał, że jednak "radzi prezydentowi, żeby nie nie chojrakował". - Wielu spraw, które mógł zrobić wcześniej, nie zrobił. Można było się przygotowywać - powiedział. Podkreślił potrzebę transparentności informacji w związku z epidemią. 

Więcej o:
Komentarze (79)
Czarzasty: W tych czasach trzeba być rozsądnym. Prezydentowi radzę, żeby nie chojrakował
Zaloguj się
 • lamerka

  Oceniono 22 razy 18

  Panie przewodniczacy, nie jest Pan z mojej bajki, ale bardzo czesto zgadzam sie z tym co Pan mowi. Dobrze, ze jest Pan w sejmie i w polskiej polityce.

 • araukaria7

  Oceniono 19 razy 13

  Wczoraj w telewizji prezydent gadał na temat koronawirusa jak nakręcony, miałam ochotę rozwalić telewizor! Czy głowie państwa uchodzi takie zachowanie? Więcej powagi...

 • komunikat.4

  Oceniono 20 razy 12

  mądrze , bez jadu i zacietrzewienia. Brawo lewica.

 • miecztemidy

  Oceniono 12 razy 10

  Tak kur-vizja wydaje pieniądze otrzymane od Polaków za sprawą dupusia kaczego.
  "Trupów jest mało". Komentatorzy TVP Info o koronawirusie
  Komentatorzy postanowili też pożartować z koronawirusa. Otoka-Frąckiewicz stwierdził w pewnym momencie, że wirus SARS-CoV-2 "nie ma wielkiego rażenia". - Jeden z gości w moim programie mówił "Myjcie się dziewczyny i pierzcie chłopaki, a nic wielkiego się nie stanie". Trupów jest mało. Koronawirus zbudowany jest pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych - mówił Otoka-Frąckiewicz, odnosząc się zapewne do tego, że liczba zakażeń u dzieci jest niższa niż w przypadku np. osób starszych czy chorych.

  - Ten wirus nie atakuje dzieci. A jeżeli ktoś jest dziecinny, to może czuć się bezpiecznym - dodał Jastrzębowski. "A więc marszałek Grodzki jest bezpieczny" - wtórował mu Otoka-Frąckiewicz.
  W dniu 10.05.2020 roku wyPAD.

 • 123waz

  Oceniono 11 razy 9

  w czasie gdy w Wuhan umierało dziennie 150 ludzi i epidemia się roznosiła to duda i szumowski szusowali po stokach w północnych włoszech

 • bidzejkej

  Oceniono 14 razy 8

  Rozsądny głos

 • z.04.2019

  Oceniono 14 razy 8

  Duda dał 2 miliardy zł na tvp-kurski-pis, choć ma nadzieję ,ze Kurskiego już tam nie będzie.
  Teraz przykrywa pis-owskie wpadki z koronawirusem, w Polsce mamy "piękny pierścień" zachorowań na Covid 19, wprowadzenie kontroli wjeżdżających autokarami, busami i pociągami jest spóżnione o co najmniej 3 tygodnie.
  Teraz czekamy na następne , jest pacjentka która zachorowała stykając się z osobą będącą w strefi zagrożenia tygodnie temu, ale "leczona była zapewne na grypkę w szpitalu", wtedy był to stan lekki teraz jest stan ciężki.Jaka sieć takie i połowy, wykonanych prób ok 1300 ?
  To już jest żenujące, partia pis-u dba tylko o kasę dla swoich o nic wiecej.
  Dziś odbędą się spotkania u premiera i póżniej u prezydenta w BBNie, to tylko przykrywka nieudolności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX