Bielan "cieszy się" z dobrych wyników Grodzkiego i komentuje: Nieodpowiedzialne zachowanie

"Cieszę się, że Pańskie skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie nie zakończyło się infekcją" - napisał na Twitterze europoseł PiS Adam Bielan, odnosząc się do wpisu marszałka Tomasza Grodzkiego. Grodzki opublikował wyniki badań, które wskazują, iż nie zakaził się koronawirusem w trakcie zagranicznych podróży.

W lutym marszałek Senatu Tomasz Grodzki był z delegacją w Japonii, gdzie odnotowano przypadki koronawirusa. Później, w ramach urlopu, odwiedził Włochy.

Podróże marszałka Senatu zwróciły uwagę europosła PiS Adama Bielana - sprawującego obecnie funkcję rzecznika sztabu prezydenta Andrzeja Dudy. - Docierają do nas informacje, że w ostatnim tygodniu marszałek przebywał we Włoszech. Nie odpowiada na pytania, czy rzeczywiście tam był i czy zaryzykował zdrowiem nie tylko swoim, ale i SOP [Służba Ochrony Państwa - red.], a także wszystkich przebywających w Senacie - mówił Bielan w poniedziałek.

W odpowiedzi Tomasz Grodzki opublikował wyniki badań, z których wynika, że nie jest zakażony.

"Wzywam Adama Bielana, by nie siał paniki i nie odwracał uwagi od problemów własnego obozu politycznego w kampanii prezydenckiej" - skomentował marszałek Senatu.

Zobacz wideo Minister zdrowia odpowiada na pytania widzów w sprawie koronawirusa

Adam Bielan reaguje na wpis Tomasza Grodzkiego

Europoseł PiS w odpowiedzi napisał, że "cieszy się", iż "skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie" marszałka Senatu nie zakończyło się infekcją.

"Mam nadzieję, że dotyczy to również oficerów SOP, którzy towarzyszyli Panu w prywatnym wyjeździe do Włoch. PS. Uwagi o sianiu paniki proszę przekazać pani Małgorzacie Kidawie-Błońskiej" - dodał.

Koronawirus w Polsce

Do tej pory w Polsce potwierdzono 17 przypadków zakażenia koronawirusem. Ministerstwo zdrowia informowało w poniedziałek, że 467 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Ponad tysiąc osób objęto kwarantanną, a ponad siedem tysięcy jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Więcej o:
Komentarze (265)
Bielan "cieszy się" z dobrych wyników Grodzkiego i komentuje: Nieodpowiedzialne zachowanie
Zaloguj się
 • pepper-salt

  Oceniono 70 razy 62

  Bielan to wyjątkowo perfidny osobnik. Dobry przykład jakim nie powinien być polityk.

 • chi-neng

  Oceniono 61 razy 53

  DZIĘKI "SKRAJNIE NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIOM" pseudo-prezydenta Polski = osobistej marionetki ZWYKŁEGO POSŁA, z sitwy Kaczyńskich, którego rzecznikiem kampanijnego sztabu jest miernota Bielan, TVP-Kurski dostał zamiast 2mld 10 mld, na komuno-bolszewicką, pro-rządową propagandę, na misje/poczet ww ZWYKŁEGO (P)OSŁA.

 • respiral

  Oceniono 45 razy 39

  A czy pan bielan (świadomie z małej litery) przedstawił opinii publicznej zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie? Ma wszak pod bokiem gryzącą szefową komitetu wyborczego pad....

 • stan47

  Oceniono 42 razy 34

  Bielan - miałem cie za trochę mądrzejszego - a tu schodzisz do poziomu Suskiego, Kurskiego i całej swojej gromady politycznej.
  Podpisuj lepiej listę w Brukseli i nie obciążaj w Polsce podatników swoimi mądrościami.
  Jesteś już na dnie - posłuchaj czy nie pukają od spodu !!!

 • leszekk73

  Oceniono 37 razy 29

  A Bielan siedzi na tyłku i pracuje jako europoseł w Brukseli? Czy jeździ między Brukselą a Warszawą?

 • tempa-dzida2

  Oceniono 37 razy 29

  Adam Bielan. Wschodząca gwiazda polityki. Pisowskiej co prawda, ale zawsze.
  Czas na oceny:
  parcie na szkło - 6
  złośliwość - 6
  rzeczowość - 1
  odpowiedzialność za swoje słowa - ???????

 • potulny100

  Oceniono 29 razy 25

  ciebie lysa palo korona dorwie i nawet swiecona woda ci nie pomoze.broxelski darmozjadzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX