Wkrótce raport dot. katastrofy smoleńskiej. Macierewicz: Dowody na fałszowanie dokumentacji

Marszałek senior Antoni Macierewicz zapowiedział, że wkrótce zostanie opublikowany raport na temat katastrofy smoleńskiej. Mają się w nim znaleźć między innymi analizy i dowody na fałszowanie dokumentacji związanej z tym wydarzeniem.

W rozmowie z Polskim Radiem 24 Antoni Macierewicz zapowiedział, że raport w sprawie katastrofy smoleńskiej zostanie wkrótce opublikowany. Zaznaczył, że znajdą się w nim także informacje dotyczące udziału władz w ukrywaniu prawdy.

Wszystkie elementy tego raportu są ważne. Zarówno te, które dotyczą sposobu realizowania remontu, jak i te, które dotyczą technicznych aspektów tej tragedii, jak i te, które dotyczą fałszowania dokumentacji i niszczenia dowodów, i przede wszystkim aprobaty przez administrację pana Donalda Tuska tego kłamstwa smoleńskiego

- mówił Antoni Macierewicz.

"Oni cynicznie działali po to, aby sfałszować przebieg wydarzeń"

Poseł Prawa i Sprawiedliwości dodał, że komisja Millera z premedytacją zignorowała część dowodów dotyczących katastrofy smoleńskiej.

Jeżeli urzędnicy państwowi, a przecież takimi byli członkowie komisji pana Millera, obradują jak lepiej napisać, żeby nie było słowa eksplozja, to mamy do czynienia z najbardziej straszliwym przestępstwem. Oni cynicznie działali po to, aby sfałszować przebieg wydarzeń

- mówił Antoni Macierewicz.

Za miesiąc, dziesiątego kwietnia, przypada 10. rocznica katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką. Według informacji Onetu, w obchodach 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej oraz 80. rocznicy zbrodni katyńskiej mają wziąć udział premier Mateusz Morawiecki oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wciąż nie wiadomo natomiast, czy w Smoleńsku pojawi się prezydent Andrzej Duda (więcej na ten temat: Onet: Morawiecki i Kaczyński polecą na obchody 10 kwietnia. W Smoleńsku chce być też prezydent).

Zobacz wideo Czy prezydent poleci do Smoleńska 10 kwietnia? Wyjaśnia Radosław Fogiel
Więcej o:
Komentarze (311)
Wkrótce raport dot. katastrofy smoleńskiej. Macierewicz: Dowody na fałszowanie dokumentacji
Zaloguj się
 • kiesier

  Oceniono 91 razy 87

  Antek streszczę ci prawdę za darmo i bez rozbjania parówek czy drugiego TU:

  - "Pull up - Pull up - Pull up"
  - "Zmieścisz się śmiało"
  - "Kur.........aaaa"

  Rozumiesz czy za trudne?

 • zazwyczaj_nieomylny

  Oceniono 68 razy 64

  Antoni Macierewicz nie jest żadnym marszałkiem seniorem. Jest zwykłym posłem, któremu ten honorowy tytuł przysługiwał wyłącznie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. W dodatku jest obłąkany, więc proszę mu nie mieszać dodatkowo w głowie.

 • jael53

  Oceniono 66 razy 60

  "Specjaliści" trudzili się przez 10 lat. Świetny sposób łatwego życia za cudze pieniądze.

 • mer-llink

  Oceniono 60 razy 56

  CHłe, chłe, chłe..... Pan Macierewicz Antoni wypuszczony z szafy????

 • jxl82

  Oceniono 45 razy 39

  W przeciwieństwie do 10 kwietnia 2010 ten w 2020 będzie naprawdę zabawny ;-)

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 37 razy 33

  Czyli jednak przetestuje swoje teorie na żywym organizmie w czasie lotu Dudy, Mateusza i Kaczora do Smoleńska?

 • jojo2015

  Oceniono 33 razy 31

  Co by się stało, gdyby zginęli obaj bracia.
  Pilot został by pochowany na Wawelu.

 • jezierskiadam

  Oceniono 41 razy 31

  W przypadku Rońdy i Obrębskiego proponowałbym: – Kopać w Obrębskiego i Rońdę ile wlezie, ponieważ skutki pozostawienia ich w spokoju mogą być tragiczne.

  Dorżnąć watahę dzików trzeba, gdy wśród nich jest zwierzę chore na wściekliznę.
  W przypadku Rońdy i ska jest podobnie.. Jeżeli jad, który wydzielają, będzie nadal zatruwał polską naukę, to zginą wszyscy.

  Za haniebne uważam dotychczasowe postępowanie instytucji powołanych do wydawania ocen naukowych. Takich jak senaty Uniwersytetów i Politechnik, Polska Akademia Nauk, Naczelna Organizacja Techniczna, Polskie Towarzystwa Naukowe ect.

  Tylko napiętnowanie „profesorów” przez te instytucja mogłoby przywróć honor nauce polskiej. Tylko eliminacja z grona naukowców takich ludzi jak Obrębki, Rońda i Binienda, może pokazać, że Polacy są ludźmi myślącymi, a biniendzizm jest jedynie wrzodem na zdrowym ciele. Wrzodem, który udało się wyciąć i zapobiec przerzutom.

  PS. Binendzizm to rak. Wyeksportowaliśmy Biniendę do USA. Niech go hodują, jeśli lubią cierpieć.

  Adam Jezierski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX