Łukasz Szumowski gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl. Czekamy na wasze pytania do ministra zdrowia

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl będzie minister zdrowia Łukasz Szumowski. Czekamy na pytania czytelników Gazeta.pl dotyczące koronawirusa. Start programu o godz. 8.30.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski będzie gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl o godz. 8.30.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy od was wiele pytań związanych z koronawirusem, które chcielibyście zadać ministrowi. Propozycje kolejnych pytań i nurtujących was kwestii wciąż możecie przesyłać na adres e-mailowy: redakcjagazetapl@agora.pl.

Koronawirus w Polsce i na świecie

Łącznie w naszym kraju potwierdzono dotychczas 11 przypadków koronawirusa, z czego pięć w niedzielę. Resort zdrowia informował po południu, że w związku z koronawirusem w całej Polsce 168 osób jest hospitalizowanych, 932 poddanych kwarantannie domowej, a 7122 objęto nadzorem epidemiologicznym.

Do niedzielnego wieczora odnotowano na całym świecie ok. 110 tys. przypadków koronawirusa oraz 3,8 tys. zgonów wywołanych wirusem. 60,6 tys. pacjentów wróciło do zdrowia.

Więcej o:
Komentarze (41)
Łukasz Szumowski gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl. Czekamy na wasze pytania do ministra zdrowia
Zaloguj się
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 6 razy 6

  Pytania są trzy: ile PiS przeprowadził testów, dlaczego tak mało, dlaczego tylko firma asystenta Dudy dostarcza testy.

 • art_102

  Oceniono 6 razy 6

  Przestańcie na okrągło pokazywać gębę tego pisowskiego członka, który się dwoi i troi, żeby wykorzystać swoje pięć minut.
  Robicie mu tylko PR, a potem jakieś emerytki na niego zagłosują, bo znają go z mediów. Bo ludzie tak głosują, na znanych z telewizora.. Kto to, co to, to sprawa drugorzędna, bo większość to olewa i sie tym nie interesuje.
  Poza tym, co to za partyjna ściema, ze minister osobiście informuje o chorobowych przypadkach. Do tego celu powinna być powołana specjalna jednostka, rodzaj sztabu kryzysowego,, z kompetentnymi ludźmi, lekarzami, itp., to oni mają nas informować o tym, z czym mamy do czynienia, na jakim jesteśmy etapie i nad czym cały czad pracują.
  Szumowski niech ścianek poszuka w Plotku.

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 6

  DRODZY I MILI UŻYTKOWNICY
  Z wszelkimi pytania w kwestii życia, śmierci, związanymi z korona-wiruesme, i nie tylko, ZWRACAJCIE SIĘ BEZPOŚREDNIO DO TEGO, KTÓRY RZĄDZI POLSKĄ, CZYLI DO ZWYKŁEGO POSŁA, wywodzącego się z sitwy Kaczyńskich.

 • sonoocia

  Oceniono 6 razy 6

  ile osob przetestowano dotychczas na koronawirusa?

 • sonoocia

  Oceniono 6 razy 6

  Ile stanowisk z respiratorami przygotowalo ministerstwo dla potencjalnych pacjentow z komplikacjami?

 • chi-neng

  Oceniono 5 razy 5

  Wg mnie Szumowski niebawem dostanie wynagrodzenie Kurskiego, bo przeprowadza intensywną kampanię wyborcz, na przemian z pajacem z pałaca i Morawieckim, korona-wirusem.
  Ciekawa jestem, kto im pisze wszystkie przekazy, jakie Kaczyński podrzuca wszystkim swoim marionetkom i sługusom, non-stop.
  Ciekawa też jestem ilu zatrudnili w roli 'pośredniczących' ?
  Bo przecież ON takie przekazy przesyła 24 h/dobę KAŻDEMU 'CZŁONKOWI' RZĄDU.
  I NIE TYLKO....
  Taki osobnik ma chyba jeszcze większą pensję niż Kurski, bo zna wszystkie tajemnice NACZELNIKA.
  A co ciekawsze MA TEŻ OKAZJE ZBIERAĆ NA NIEGO HAKI...
  :)

 • darend888

  Oceniono 4 razy 4

  Polska kupiła trochę testów poprzez pośrednika ( Blirt - firma z Gdańska ) z firmy angielskiej mieszczącej się w hrabstwie Hampshire . Dlaczego tak mało i dlaczego przez pośrednika , i do tego koleżkę dudusia .

 • ramol.c

  Oceniono 4 razy 4

  Proponowane pytania:
  1) Ile jest respiratorów na oddziałach zakaźnych?
  2) Czy nie powinno się poddać kwarantannie wszystkich pracowników sprzedaży w aptekach? Stoją bezpośrednio twarzą w twarz z setkami chorych osób dziennie bez żadnych środków zabezpieczających.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX