Były rzecznik PiS Adam Hofman w masce ochronnej: Czuję się głupio, więc zachowuję się głupio

Adam Hofman skomentował zachowanie osób, które boją się zarazić koronawirusem. Były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że "wypisuje się z gatunku ludzkiego", ponieważ jest zszokowany skalą zaniepokojenia nowym patogenem.

Były polityk, obecnie pracujący w branży PR, przyszedł do studia RMF FM w maseczce ochronnej. Adam Hofman przyznał, że jest zdziwiony skalą niepokoju, który wywołuje temat koronawirusa w Polsce. - Robimy zapasy na najbliższe tygodnie. Sklepy są pełne ludzi, którzy mają wózki kaszy, makaronów i wody. A na grypę, na którą w zeszłym tygodniu pewnie kilka, czy nawet dziesięć osób zmarło, nikt się w Polsce nie szczepi - powiedział.

Zobacz wideo

Adam Hofman o panice wywołanej koronawirusem: Wypisuję się z gatunku ludzkiego

Gość Roberta Mazurka przyszedł do studia w maseczce ochronnej, zauważając, że powoli zaczyna ich brakować w aptekach.

Jest to po prostu głupie. Czuję się głupio. I zachowuję się głupio, więc przyszedłem w masce. Jak mamy zasłonięte usta maseczkami, to tak naprawdę mamy zasłonięte oczy i inne ważne tematy przemykają jak pociąg.

- powiedział Adam Hofman. Były polityk wielokrotnie podkreślał, że jest zszokowany tym, co dzieje się w Polsce. - Zamiast poczytać, zorientować się, ulegamy stadnym, głupim zachowaniom - kontynuował.

 

Były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości obawia się, że sprawa koronawirusa zdominuje debatę polityczną, co widać już także w wypowiedziach kandydatów, którzy biorą udział w wyborach prezydenckich. Hofman zażartował też, że ryzyko epidemii mogłoby być sposobem na przeprowadzenie rekonstrukcji rządu.

Więcej o:
Komentarze (168)
Były rzecznik PiS Adam Hofman w masce ochronnej: Czuję się głupio, więc zachowuję się głupio
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 84 razy 72

  "wypisuje się z gatunku ludzkiego". Tak powinna kończyć się właśnie deklaracja członkowska PIS.

 • krynolinka

  Oceniono 67 razy 53

  Pilne! W szpitalu w Ciechanowie pojawił się w końcu koronovirus. Ale go nie przyjęli. Pierwszy wolny termin, maj 2030 roku!
  Wygląda na to, że pan Hofman nadal w PiS-e. On czy Łapiński, udają niezależnych. Rzygać się chce.

 • ziggybam

  Oceniono 49 razy 35

  Czuje się głupio, zachowuję się głupio, jestem wciąż pisowskim głupkiem. Bo taka maska (poniżej standardu P2) nie uchorni cię na pewno.
  Natomiast maski i półmaski P2-P3 chronią codziennie zastępy służb medycznych w Chinach, walczących z poważną epidemią. Ilość nowych zakażeń spadła w Chinach od początku lutego już ok. 10x (z ok. 3 tys. nowych przypadków dziennie do ok. 300).
  Ale z jednym się zgadzam - trzba najpierw poczytać zanim zacznie ulegac się głupim, stadnym zrachowaniom. Takim jak kaczyzm.

 • pan.szklanka

  Oceniono 30 razy 24

  Do grypy i katechetów w szkołach z pensjami 2 miliardy rocznie zdążyliśmy się przyzwyczaić. Do koronowirusa i hejterów z TVP za 2 miliardy, jeszcze nie.

 • biesczad1

  Oceniono 23 razy 23

  PiS, albo zdrowie psychiczne - wybór należy do ciebie...

 • james.blond

  Oceniono 27 razy 23

  Głupio to on powinien się czuć z powodu pis. Z maseczkami to pożyjemy - zobaczymy.

 • wkoz1

  Oceniono 22 razy 20

  a ten oszust powinien siedziec w pierdlu a nie rznac glupa w wywiadach.. ps. moze ktos mi powie dlaczego daje sie publiczny glos skompromiotowanym szmaciarzom pisowskim?

 • siwywaldi

  Oceniono 26 razy 20

  To że ludzie na punkcie koronowirusa dostają małpiego rozumu - to jedno. Ale żeby zapraszać z tego powodu zapraszać do radia Hofmana, to już totalna głupota. Bo w takiej sytuacji, z w środkach masowego przekazu trzeba prezentować wyłącznie MĄDRYCH ludzi :-(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX