Rzecznik Dudy komentuje konwencję Kosiniaka-Kamysza. "Tęczowy prezes", "popychadło Tuska"

- Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, który przez wiele lat był popychadłem Donalda Tuska, chyba lekko się zagalopował - powiedział Błażej Spychalski. Rzecznik Andrzeja Dudy nazwał również lidera ludowców "tęczowym prezesem".

Błażej Spychalski w rozmowie z TVN24 skomentował weekendową konwencję przeciwnika Andrzeja Dudy, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Rzecznik prezydenta stwierdził, że patrzył na nią "z lekkim niedowierzaniem".

Pan Władysław Kosiniak-Kamysz, który przez wiele lat był popychadłem Donalda Tuska, chyba lekko się zagalopował. Z uśmiechem na ustach podnosił Polakom wiek emerytalny, przeprowadzając reformę. To pierwszy tęczowy prezes PSL, który mówi o chrześcijańskich wartościach. Szedł z tęczową koalicją do wyborów. Klaskał też po wystąpieniu Leszka Jażdżewskiego

- powiedział Spychalski. Dodał, że słowa skierowane pod adresem Agaty Kornhauser-Dudy są atakiem, ponieważ jej zaangażowanie można sprawdzić na stronie prezydenta. Podkreślił, że właśnie "tak powinno wyglądać reprezentowanie Polski przez pierwszą damę". Rzecznik Dudy powiedział również, że wyborami prezydenckimi w 2015 roku padł pomysł, aby uderzyć w żonę Bronisława Komorowskiego, ale żona obecnego prezydenta się na to nie zgodziła, ponieważ uznała to za zachowanie "bez klasy".

Czytaj także: "Chodź tygrysie, scena jest twoja!". Paulina Kosiniak-Kamysz kradnie show: Będę krzyczeć o kobietach!

"Kto na konwencji mówił, że Andrzej Duda jest prezydentem jego marzeń?"

Do wypowiedzi Spychalskiego odniosła się Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu wyborczego Kosiniaka-Kamysza.

Panie rzeczniku, cieszę się, że sobotnia konwencja Władysława Kosianiaka-Kamysza zrobiła na Panu wrażenie. Ja tam Donalda Tuska nie widziałam. Kosiniak żadnego prezesa nad sobą nie ma. A przypomni mi Pan, kto na konwencji mówił, że Andrzej Duda jest prezydentem jego marzeń?

- napisała na Twitterze.

Niebywałe! Rzecznik Błażej Spychalski nazywa Kosiniaka-Kamysza "popychadłem Donalda Tuska". To wyjątkowy brak kultury, jeśli nie pospolite buractwo. I na dodatek sam nie rozumie uzasadnienia, które wygłasza

- napisała była dziennikarka Karolina Hytrek-Prosiecka.

Czytaj także: Hytrek-Prosiecka komentuje środkowy palec Lichockiej. "Tacy ludzie powinni znikać z życia publicznego"

Zobacz wideo Kamiński o szansach Kosiniaka-Kamysza na prezydenturę
Więcej o:
Komentarze (249)
Rzecznik Dudy komentuje konwencję Kosiniaka-Kamysza. "Tęczowy prezes", "popychadło Tuska"
Zaloguj się
 • arreis65

  Oceniono 65 razy 59

  "durnia mamy za prezydenta", duda jest popychadłem kurdupla kaczyńskiego a ty spychalski jesteś popychadłem popychadła !!!

 • krynolinka

  Oceniono 60 razy 54

  Sługopisa nikt nie przebije. Mistrz świata w byciu podnóżkiem Kaczyńskiego.

 • Jan Kohudy

  Oceniono 45 razy 41

  Oskarż innych o swe czyny.
  Kto w tym kraju jest popychany i przez kogo, to chyba palcem nie trzeba wskazywać.
  Pij olej, będziesz wielki.

 • Maciej Makarczyk

  Oceniono 40 razy 36

  To jest właśnie wg PiS ten język miłości i porozumienia o którym mówił budyniowy rezydent, opluć wszystkich którzy myślą inaczej, czas na zmiany w maju.

 • polakadam

  Oceniono 36 razy 34

  Uderz w stół a nożyce się odezwą. Odszczekują się dudowcy. Trzeba było przez pięć lat nie wisieć u klamki prezesa. Teraz już jest za późno żeby zmienić postrzeganie Adriana. Pozostają pyskówki. Adrian chce być prezydentem? Miał szansę przez pięć lat i tego nie spróbował.

 • chi-neng

  Oceniono 31 razy 29

  No, NIE!
  Trzymajcie mnie!
  I TEGO RODZAJU KOMENTARZE, PREZENTUJE RZECZNIK OBECNEGO PREZYDENTA POLSKI, POD ADRESEM K-K !

 • za_miske_ryzu

  Oceniono 28 razy 24

  W kancelarii Dudy wszyscy muszą cierpieć na kompleks bycia popychadłem prezesa. Mam nadzieję, że Suwerenowi uda się już niedługo te cierpienia skrócić.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 27 razy 23

  "kultura" pana Błażeja Spychalskiego mieści się w tym jednym słowie
  "POPYCHADŁO" ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX