Komentarze (75)
Prokuratura wciąż będzie prowadzić śledztwo ws. Misiewicza. "Jakby stracili moc"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Misiewicz na Hetmana Polnego w Armii pana Błaszczaka!
  Świetnie wojskowi trzymają nad nim parasol w czasie dżdżu.
  Sprawdzi się w polu (byle nie padało)....

  P.S> NAjwiększym osiągnięciem. pana Misiewicza jest to, że w 2 zaledwie latka skończył "prawo" u Ojca Dyrektora. Jakie prawo? Takie "normalne".
  Ma więc już kwalifikacje na wiceministra sprawiedliwości u pana Ziobry też.
  Może wybierać w posadach. A nawet je łączyć: WIceminister Hetman Polny Sprawiedliwości.

 • agnrodis

  Oceniono 4 razy 4

  Aresztowanie Misiewicza, to sa wewnetrzne rozgrywki miedzy obozem Kaczynskiego, a obozem Rydzyka/Macierewicza. Teraz Kaczynski jest gora, wiec neka Macierewicza uzywajac do tego Misia. Rydzyk/Macierewicz (glowni agenci Rosji) sprzymierzyli sie z Kaczynskim, bo z osobna, zaden by wladzy nie zdobyl. Kaczynski jest u wladzy dzieki agitacji Rydzyka. Z kolei Rydzyk mial nadzieje, ze uda mu sie odsunac Kaczynskiego, ale to nie wyszlo. Kaczynski sie umocnil wyrzucajac Macierewicza z MONu ... pamietamy bunty futerkowe w Krakowie organizowane przez Rydzyka po wyrzuceniu Macierewicza ... na szczescie spality na panewce. Mielismy do wyboru, rządy ruskich agentow (Macierewicza i Rydzyka), a rządy Kaczynskiego opetanego rządzą wladzy, ale anty-rosyjskiego. Na szczescie Kaczynski przechytrzyl Rydzyka.

 • agnrodis

  Oceniono 4 razy 4

  Oboz Rydzyka/Macierewicza (dwaj najwazniejski agenci Rosji) nienawidzi obozu Kaczynskiego. Teraz Kaczynski jest gorą, wiec trzyma Rydzyka i Macierewicza za pysk i neka ich pupilka Misiewicza.

 • oloros11

  Oceniono 4 razy 4

  ale przecież w państwie pis wszyscy są równi wobec prawa
  prowadzimy postepowanie
  zbliżamy się do prawdy
  Macierewicza tez przesłuchamy
  i co chcecie demokracja trzyma się dobrze

 • maxthebrindle

  Oceniono 4 razy 4

  No, Misiu - jakby ci to powiedzieć... Rozumiesz, idą wybory, trwa walka o przyszłość Polski,. trzeba przykryć parę drobnych błędów towarzyszki Lichockiej czy podobnych... No, krótko mówiąc pakuj szczoteczkę do zębów i trochę wazeliny, bo musimy cię, rozumiesz, znowu na trochę wsadzić, żeby narracja dla suwerena była, że prawi i sprawiedliwi jesteśmy, zwłaszcza wobec swoich... Co mówisz, Misiu? Że Srebrna? Że Karczewski i Banaś? Oj, Misiu, Misiu... No oni też nasi i też by można ich wsadzić, ale ty młody jesteś a oni sprawdzeni towarzysze... A już zwłaszcza z tą Srebrną to pojechałeś! No dobra, dość tych pogawędek - pakuj się. Zaraz po wyborach wyjdziesz, sprawę się zamknie a ty program u Jacka dostaniesz!

 • loneman

  Oceniono 4 razy 4

  Bada tak "badac" jak Antek wrak, sledczy wiezowy przekret "naszego wodza Krysztala" i pokrewne sprawki 1 sortu.

 • borman60

  Oceniono 3 razy 3

  Śledztwo będzie trwało do końca komisji smoleńskiej .

 • zd46

  Oceniono 3 razy 3

  Misio idzie na "PRZEDAWNIENIE"? Antek go broni? Może nikła szkodliwość społeczna, wszak Misio brał na cele partyjne.

 • kim.nova

  Oceniono 4 razy 2

  Chory na umyśle Macierewicz bronił tego chłystka jak niepodległości.A gdy okazało sie ,ze oprócz miernoty to jeszcze cwaniaczek ,powiedział jakby nigdy nic ,ze Misiewicza zaproponował mu Rydzyk - takie jest przygotowanie merytoryczne do rządzenia krajem przez tego nieodpowiedzialnego człowieka ,który duzo mówi o "wolności" a sam jest zwykłym przydupasem swego pana ,który dostaje samochody od bezdomnych. To chore ,ze tacy ludzie maja wpływ na losy naszego kraju.

 • tojamyszka

  Oceniono 2 razy 2

  To stały element zabawy PiS . Gonić króliczka . Każdy każdego będzie śledził, będą toczyć się postępowania , śledztwa , ale nic z tego nie wyniknie . Tak właśnie robi PiS. Niby śledztwo , niby ... ale jak będzie grzeczny to nikt mu nic nie zrobi , bo dopóki człowiek nie skazany to jest niewinny . Nie dotyczy to działaczy partii przeciwnych ,

 • z.04.2019

  Oceniono 2 razy 2

  Tym sposobem Misiewicz od Macierewicza będzie ukryty, tak samo jak "agent tomek" od Kamińskiego, nie odezwą się do dziennikarzy więc nic nie trafi do mediów.

 • stachkaz1947

  Oceniono 2 razy 2

  Moce przerobowe Ziobrowej PROKURATURY rzucono na front WALKI z SĘDZIAMI
  i do zakłamywania HISTORII w IPN..
  GetBank, KNF , Misiewicze- brak ludzi do pracy.

 • florian88

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję ,że śledztwa przeciw prokuratorom będą toczyć się niczym bolid F1 i bez przedawnień :wyrok i dożywotni zakaz pracy w instytucjach państwa i prawa!

 • c.t.k

  Oceniono 4 razy 2

  Chłopaki się boją, że Misiewicz zacznie"mówić", tak jak "Agent Tomek", więc wywierają na niego presję.

 • minorek55

  Oceniono 1 raz 1

  Witam.Co jego mentor życiowy,a zapomniałem ma historyczne przesłanie zabawa samolocik iem za 3,5 bańki dostał dotacje z pis-dziowa nie zapominajmy o swoim sponsorowanym

 • ola-blue

  0

  Pod takim zarzutami cały Pisuar powinien siedziec!!! Z pryncypałem miśka w pierwszej kolejności.

 • kka69

  Oceniono 2 razy 0

  Przedłużanie śledztwa działa na szkodę P🖕🏻S.
  Tym bardziej, że Misiek jest na wolności, mało który Polak może wyjść za kaucją.

 • soldadura104

  Oceniono 2 razy -2

  Maciarewicz jest przyzwyczajony do konfliktu z władzą.

 • jozbieszczad

  Oceniono 12 razy -10

  Czeka nas nowy kryzys migracyjny. Turcja otworzyła swoje granice i poleciła służbom, aby nie utrudniały ucieczki do Europy syryjskim uchodźcom. Jak donosi korespondentka BBC w Turcjii Silin Girit, tureckie stacje telewizyjne pokazują zdjęcia z Morza Egejskiego, na których uchodźcy wsiadają na łodzie, aby odpłynąć do Grecji. Uchodźcy zbierają się także na granicach lądowych. W 2015 roku, w szczycie kryzysu migracyjnego, ponad 1,8 mln uchodźców przedostało się do UE, a tysiące zginęły w podróży.

  Według oficjalnych danych w tej chwili w Turcji jest ok. 3,5 mln syryjskich uchodźców. Tureckie władze zdają sobie sprawę, że jedynym sposobem wywierania presji na Europę w związku z eskalacją sytuacji wokół Idlib jest zezwolenie uchodźcom na podróż do Europy. Według informacji korespondentów zagranicznych, dzisiaj autobusy w Stambule zabierają uchodźców w większości z Afganistanu, aby wysadzić ich w Edirne, tureckim mieście w pobliżu przejść granicznych z Grecją i Bułgarią.

  Uchodźcy z Syrii są zachęcani do wyjazdu przez państwowe media. Dla tych, którzy mają wątpliwości turecka telewizja od rana transmituje na żywo obrazy, na których widać ludzi uciekających do granic Grecji pieszo, autobusami oraz łodziami.

  Grecki dziennikarz Savvas Karmaniolas informuje na Twitterze, że jest na greckiej wyspie Lesbos, do której właśnie przybijają pierwsze łodzie z uchodźcami.

  eurokurier24.pl/index.php/europa/item/547-turcja-otworzyla-granice-uchodzcy-ruszaja-do-europy

 • necr0c0w

  Oceniono 16 razy -12

  Jak prokuratura prowadziła przez 4 lata śledztwo w ewidentnej, popartej niezbitymi dowodami sprawie Piniora to szmatławiec wybiórczy nic w tym dziwnego nie widział. Zdumiewające....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX