Jolka Rosiek odpowiada Bielanowi. Mówił, że kobieta ma za "zadanie dokleić się do prezydenta"

- Mamy ewidentną stalkerkę, osobę która, pytanie - czy ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy też ma takie zadanie, żeby dokleić się za wszelką cenę do prezydenta - mówił w Polsat News Adam Bielan, rzecznik sztabu Andrzeja Dudy, o sprawie internautki znanej jako Jolka Rosiek. Ta z kolei - mimo zapowiedzi zawieszenia aktywności w sieci - odpowiedziała Bielanowi: "Pan się taki bezkarny czuje, czy ma taką zakłamaną naturę?!".

W lutym w mediach społecznościowych uaktywniła się internautka, przedstawiająca się jako Jolka Rosiek. Zwróciła uwagę tweetami, w których poza zdjęciami z prezydentem Andrzejem Dudą, pisała na przykład:

"Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach.. ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie.... Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo."

W poniedziałek Jolka Rosiek zapowiedziała koniec swojej aktywności na Twitterze, argumentując, że "media zaczęły ingerować" w jej życie, a ona sama została zmuszona do wycofania się ze sprawy.

Czytaj więcej: Prezydent Duda ma psychofankę? "Kochanie", "Pocałowałam go w szyję kilka razy". SOP uspokaja

Bielan o Jolce Rosiek: Ewidentna stalkerka. Zaburzenia psychiczne, może ma takie zadanie?

Z kolei we wtorek rzecznik sztabu prezydenta europoseł PiS Adam Bielan (wiceszef Porozumienia) w Polsat News odniósł się do sprawy "fanki" Andrzeja Dudy.

Mamy ewidentną stalkerkę, osobę która, pytanie - czy ma jakieś zaburzenia psychiczne, czy też ma takie zadanie, żeby dokleić się za wszelką cenę do prezydenta

- oznajmił Bielan. Polityk pytany o to, dlaczego taka osoba jest dopuszczana do prezydenta, odparł, że Służba Ochrony Państwa robi wiele, by zapewnić bezpieczeństwo Andrzejowi Dudzie, ale nie jest w stanie sprawdzić wszystkich. - Nie jest możliwe, żeby sprawdzić wszystkie osoby, które podchodzą (do prezydenta - red.). (...). Na rynku w Łowiczu było tysiąc osób, nie da się sprawdzić wszystkich - mówił.

Jolka Rosiek do Bielana: Pan się taki bezkarny czuje, czy ma taką zakłamaną naturę?!

Tymczasem mimo zapowiedzi o zakończeniu działalności na Twitterze, Jolka Rosiek odniosła się do słów Bielana, pisząc:

Już widzę się posypały komentarze oczywiście chamskich trolli. Szczują dalej na mnie od "psychicznie chorych" i "stalkerek" mowa choćby o Adamie Bielanie. Pan się taki bezkarny czuje, czy ma taką zakłamaną naturę?!
Więcej o:
Komentarze (197)
Wybory prezydenckie 2020. Adam Bielan o Jolce Rosiek: Ewidentna stalkerka. Może ma zadanie, by dokleić się do prezydenta?
Zaloguj się
 • Antoni Grzywka

  Oceniono 71 razy 55

  Co ta Rosiek głupia taka? W człowieku bez honoru, miękkiego jak budyń, z mimiką wioskowego głupka, czopku towarzysza prezesa itp. się zadurzyła? Sadomasochistka jakaś?

 • rybka9915

  Oceniono 60 razy 52

  Jola - nie zalamuj sie, glowa do gory. Na Bielana nikt nie leci, nikt go nie kocha, nikt to nie chce miec "tylko dla siebie". Walcz o Adriana, nie bacz na kordon gryzoni i szczekaczy. Walcz.

 • matylda1001

  Oceniono 48 razy 42

  wyPAD miał szczęście że to tylko zakochana Jolka bo gdyby tak Gryzelda bez kagańca dopadła szyi to mogłaby przegryźć tętnicę a wtedy trzy dni pierdzenia i dowidzenia.

 • chi-neng

  Oceniono 52 razy 38

  Co ten pajac z palaca jeszcze naodgrywa w tej roli, w jakiej sie obecnie znajduje?!
  Zaczal od "ruchadla lesnego", a konczy na "przyklejajacych sie i wieszajacych" na jego szyi w miejscach publicznych, i w czasie kampanii wyborczej, niczym KOCHANKA, DOBRZE MU ZNANA I LUBIANA....niejakiej Jolce Rosiek, gleboka przekonanej w sposobie bycia i przekazow, o wzajemnosci z jego strony.
  Co, prawde mowiac, oddaje jego wyraz twarzy, oczu, i ten (jak zawsze....) glupkowaty usmiech zachwytu i uwielbienia, mowa ciala, chcac nie chcac. Bowiem on NIE ma zadnej kontorli nad swoimi odruchmai spontanicznymi, nieswiadomymi...
  Ciekawa jestem bardzo co na to Agata i Kinga?

 • kantrzyn

  Oceniono 42 razy 36

  No może Duda się w końcu wypowie? Ale jak powiedział wczoraj Tusk - nie wierzę, żeby Duda stał się nagle mężczyzną. Tygodnik NIE już dawno prosił kancelarię prezydenta o komentarz w sprawie Jolki, ci odmówili udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi. Gdyby historia z Jolką była nieprawdziwa, to chyba dawno by to zdementowali. Sprawa mocno śmierdzi, szczególnie jak się patrzy na determinację Jolki.

 • lucek10

  Oceniono 35 razy 25

  Bielan, pierwszy raz przyznam ci rację! Trzeba mieć silne zaburzenia psychiczne, by w tym Dudzie ulokować swoje uczucia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX