Marcin Kierwiński o sztabie wyborczym Andrzeja Dudy: Więcej tam wodzów niż Indian

- Bałagan panujący wokół prezydenta Andrzeja Dudy widać gołym okiem (...) Więcej tam wodzów niż Indian - mówił w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Marcin Kierwiński, poseł Koalicji Obywatelskiej.

Marcin Kierwiński z Koalicji Obywatelskiej w Porannej Rozmowie Gazeta.pl komentował kampanię przed wyborami prezydenckimi i pierwszą, oficjalną konwencję Andrzeja Dudy.- Amerykański przepych. Ale co z tego zostało? Ładne pudełko, w którym nic nie jest ukryte - mówił.

Jak dodał, opozycja wierzy, że Duda zawetuje 2 miliardy złotych na media publiczne i "wreszcie zdecyduje się zostać prezydentem wszystkich Polaków". Kierwiński skomentował też sztab wyborczy Andrzeja Dudy, którego szefowa - Jolanta Turczynowicz-Kieryłło - w ostatnich dniach stała się bohaterką mediów ("Gazeta Wyborcza" pisała o incydencie, podczas którego ugryzła w rękę mieszkańca Milanówka).

Więcej tam wodzów niż Indian

- powiedział Kierwiński. Polityk w Porannej Rozmowie Gazeta.pl komentował też przygotowania przed konwencją Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie