Czarzasty komentuje areszt dla "agenta Tomka": Życzę mu, żeby się przez przypadek w celi nie powiesił

Włodzimierz Czarzasty skomentował ostatnie działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które według polityka potwierdzają, że służby takie jak CBA i ABW powinny zostać rozwiązane. Przewodniczący SLD skomentował też aresztowanie Tomasza Kaczmarka.

>>  Zandberg: Czekam na to, co ten bój Banasia z władzą przyniesie >>

Zobacz wideo

Włodzimierz Czarzasty był gościem w "Sygnałach dnia" Jedynki Polskiego Radia. Od samego początku rozmowy polityk domagał się poruszenia sprawy z przeszukaniem mieszkań i biura Mariana Banasia oraz jego rodziny. "Musimy pogadać o Banasiu dzisiaj. Proszę pana, wchodzą do córki Banasia, wchodzą do syna Banasia, wchodzą po prostu... Wie pan, to są jaja (...). Chcę mówić o tym, czym żyje cała Polska w tej chwili. O tym, jak się służby nawalają" - starał się naprowadzać rozmowę szef SLD.

Włodzimierz Czarzasty o polskich służbach: każda obywatelka i każdy obywatel może być w każdej chwili zniszczony

Polityk kilkukrotnie próbował wracać do sprawy Mariana Banasia przekonując dziennikarza, by się nie obawiał tej rozmowy: "Nie zwolnią pana" - namawiał Włodzimierz Czarzasty.

Proszę pana, jest polityk, nazywa się Banaś, robi rzeczy złe, dobre, różnie to oceniają. Gdzieś są inni politycy i się zastanawiają, jak tego faceta strzelić, jak go upodlić, jak zabrać mu władzę, jak go zastraszyć. I mówią tak: „Może ma córkę, sprawdźmy. A czy ta córka się dobrze prowadzi? Wejdźmy do nich do domu. Może ma syna? Może ten syn jest zły”. (...) Trzeba Polakom i Polkom opowiadać to, co robi PiS. (...) I ostrzegam pana, i ostrzegam wszystkie Polki i wszystkich Polaków, jeżeli nie będziecie na takie świństwa reagować, jeżeli nie będziecie patrzyli na tę butę, która jest w tej chwili... (...) Proszę pana, to jest gangrena. Gangrena polega na tym, że każda obywatelka i każdy obywatel może być w każdej chwili zniszczony.

- mówił Włodzimierz Czarzasty podkreślając, że "służby skompromitowały się" działaniami wobec Mariana Banasia. Polityk zarzuca, że kierujący nimi oraz rząd, że przez dwa lata byli "ramię w ramię" z Banasiem i "nie mogli znaleźć kamienicy", która budziła wątpliwości w zeznaniach podatkowych polityka. Na koniec lider SLD wspomniał też o aresztowaniu Tomasza Kaczmarka, który ostatnio ujawnił szczegóły dotyczące afery "willi Kwaśniewskich":

Wie pan, co powinni życzyć panu 'agentowi Tomkowi'? Ja panu powiem. I to trzeba bardzo twardo powiedzieć, żeby przez przypadek się w celi nie powiesił, bo idziemy w tym kierunku.

Tomasz Kaczmarek jest byłym agentem Centralnego Biura Antykorupcyjnego i byłym posłem PiS. Mężczyzna został zatrzymany na wniosek Prokuratury Regionalnej w Białymstoku oraz aresztowany na trzy miesiące w sprawie śledztwa dot. działalności stowarzyszenia Helper, którego Kaczmarek był prezesem.  "Agent Tomek" usłyszał już 15 zarzutów w tym te dotyczące m.in. "niekorzystnego rozporządzenia mieniem". Mężczyzna nie przyznaje się do winy i twierdzi, że przeciwko niemu prowadzone są "represje polityczne".

Więcej o:
Komentarze (183)
Włodzimierz Czarzasty komentuje areszt "agenta Tomka": Życzę mu, żeby się przez przypadek w celi nie powiesił
Zaloguj się
 • sailor2016

  Oceniono 71 razy 65

  Można Czrzastego lubić lub nie ale nie można odmówić mu racji. Niestety ciemny lud wybrał władzę, która składa się z gangsterów.

 • tempa-dzida2

  Oceniono 42 razy 36

  Co racja, to racja.
  Idą bardzo ostro, żeby nie ujawnić
  CAŁEJ PRAWDY O PIS !!!!!
  Część ludzi, co prawda i tak będzie wierzyć w "kryształowość" pisu, tak jak wierzą, że księża już na ziemi są święci i wszystko im wolno. Ale tak na prawdę to jest ich zaledwie garstka ...
  Różne rzeczy jeszcze zobaczymy, jak Dudzie spadną notowania.

 • caius1

  Oceniono 40 razy 36

  I co? PO podobno kradło a PiS kradnie na pewno a poza tym wsadza do pudła każdego podejrzanego o "złe spojrzenie" na lokalnego piszewickiego funkcjonariusza.
  NiePiS

 • serenita123

  Oceniono 33 razy 29

  Tomek, Banaś, Wójcik, kaczyński, Gowin, Ziobro - to ta sama mafia
  żrą się między sobą jak owsiki

 • chi-neng

  Oceniono 28 razy 26

  "Życzę mu, żeby się przez przypadek w celi nie powiesił"
  ------
  Ja tez mu tego zycze, choc NIE jest moim idolem. Ale mam nadzieje, ze odplaci im za ten areszt ujawnieniem calej Polsce prawdy, o tym co wie o Kaminskim i innch, z ktorymi wspolpracowal.

 • krynolinka

  Oceniono 52 razy 24

  Rodzinne sprzeczki mafijne. Kaczmarek gdy był przy korycie to oponentów politycznych swego mocodawcy w łyżce wody topił. Pamiętamy jak się prowadzał po sejmie w towarzystwie pisiorów. Sam zresztą też pisior. Jedni drugich warci. Co nie zmienia faktu, że tzw. służby trafiły w zarząd przestępcy.

 • pies_z_cheshire

  Oceniono 31 razy 23

  Pisowskie komuchy tak obniżyły standardy debaty publicznej, że nawet Czarzasty wydaje się wzorem politycznego taktu, obycia i rozsądku. Ciekawe czasy.

 • nabuhodonozor33

  Oceniono 19 razy 19

  Zawsze wiadomo było że PiS to organizacja mafijna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX