Komentarze (56)
Szczyt UE ws. budżetu. Morawiecki spotkał się z Orbanem i Babiszem. Poczęstował ich pączkami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pocomiwaszekonto

  Oceniono 3 razy 3

  Jak ci wstrętni zepsuci zachodnioeuropejscy mają czelność nie dać nam naszej kasy. Nam się należy. A ich obowiązkiem jest dać. Na chodniki.

 • waw-el

  Oceniono 9 razy 3

  Po kase do Brukseli, a po miliardowe zakupy za Oceam... tylko Polak tak potrafi.

 • lynx4

  Oceniono 2 razy 2

  I w Polsce i na Węgrzech wodzusie Kaczka i Orban po kilku latach karmienia na koszt podatników sami zaczynają dziwnie przypominać pączki...

 • tcas

  Oceniono 2 razy 2

  Pączkami chce kupić 2 głosy w EU.

 • 1tat-arak

  Oceniono 8 razy 2

  A, pieprzyć wreszcie te remonty chodników. Gdyż, jak mówił premier Morawiecki, na to nam służą te grosze unijne. My, potomkowie zwycięzców spod Grunwaldu, potrafimy chodzić poboczem drogi (autostrady), boso - byle w ostrogach i dodatkowo pokazać UE "palec Lichockiej".

 • acototak

  Oceniono 10 razy 2

  Polski babisz krzywousty

 • Krzysztof Baranowski

  Oceniono 6 razy 2

  Mocna koalicja że hej kacza ich mać.
  Trochę przykro, że po latach przyzwyczajania społeczeństwa do tego, że jest dobrze postrzegane w gronie największych i najbardziej liczących się, spadliśmy do podligi i musimy stać w kącie sami. Sami bo orban to niezły cwaniak (1:27), który wykorzysta każdą okazję aby przejąć to, co nam zostanie ucięte.

 • duckoff

  Oceniono 8 razy 2

  pączki trojańskie.

 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Paczki - proba przekupstwa i uspienia - cukier ma takie dzialanie uboczne.

 • markking

  Oceniono 2 razy 0

  Co to za idiotyczne prawo, ze mozna czlowieka skazac za obraze polityka. Co to jest krolestwo absolutne. To chyba prawo z czasow komuny. Glupi kraj.

 • mniklasp

  Oceniono 10 razy 0

  dlaczego nie zoladkowa gorzka albo zubrowka, rozumiem ze tlusty czwartek jest w Polsce ale widocznie premier czuje sie jak na majowce ze pamieta o tym i wprowadza polskie zwyczaje w dypomacji

 • wwwpisde

  Oceniono 3 razy -1

  Spotyka się z tymi co sami wystawiają gębę po kasze a nie z tymi co kaszę gotują.

 • mrpens

  Oceniono 14 razy -2

  Tusk to była klasa szampan, owoce morza, a nie jakieś wiocha tłuste pączki

 • rodziu81

  Oceniono 3 razy -3

  AKurat podatek cyfrowy powinien byc to sluszne dzialanie.

 • janek-007

  Oceniono 7 razy -3

  Premier M. Morawiecki na pewno poradzi sobie dobrze bo wie co robi i czego Polska potrzebuje. Polacy i Polska nie są antyeuropejscy bo jak może państwo europejskie być antyeuropejskie. Takie oksymorony to tylko mogą wymyślać i walić totalniacy, kasta no i Targowica 2020. Powodzenia dla premiera Mateusza Morawieckiego no i trzymamy za pana i za Polskę kciuki.

 • bart5554b

  Oceniono 10 razy -4

  Uwaga! Dzisiaj w sądzie w Warszawie al. Solidarności o 9:30 kolejna próba nałożenia kagańca na wolności poglądów. Wyborcza temat przemilczy ale dlaczego milczą inne media? LGBT zaatakowało wściekłe stowarzyszenie, które wysłało listy do szkół w sprawie tej lewackiej ideologii. Fragment poniżej:

  (..) Ostateczne cele edukacji antydyskryminacyjnej są zaskoczeniem dla wielu osób. Są to ideologiczne cele ruchu LGBTQ. Cele te przedstawiono w książce "Queer Studies. Podręcznik kursu" 6), której głównym redaktorem jest Jacek Kochanowski - czołowy ideolog/teoretyk gender- queer w Polsce, a przy tym członek Komisji Rektorskiej ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji na Uniwersytecie Warszawskim. We wstępie książki czytamy: „queer studies umożliwia osiągnięcie celu strategicznego: dekonstrukcję i destabilizację kategorii płci i seksualności, a co za tym idzie destrukcję opartego na tych kategoriach systemu...”. Chodzi zatem o wywołanie zamętu w postrze- ganiu i odczuwaniu płci i seksualności, skutkującego destrukcją normalnej rodziny.
  W mediach i od specjalistów gender studies słyszymy, że homoseksualizm jest rzekomo wrodzony i nie można go nabyć ani się z niego wyleczyć, to jednak w "Queer studies..." czytamy6), że "nie istnieje nic takiego jak stabilna płeć czy stabilna seksualność". W tej samej pracy czytamy również, że "świat szczęśliwy społecznie jest światem, w którym i kobiety, i mężczyźni określają się w płynny, dynamiczny sposób co do swych seksualnych preferencji". Zmienna i płynna seksualność ma nas jakoby uszczęśliwić. "Queer studies..." wyraża dążenia środowiska LGBTQ w Polsce tożsame z celami światowego ruchu LGBTQ. Najważniejsze dzieło teorii queer, „Uwikłani w płeć”, w oryginalnym, angielskim podtytule mówi o obaleniu tożsamości seksualnej, do czego ma prowadzić m.in. odgrywanie ról zaprzeczających własnej płci biologicznej. Dramy wykorzystywane w warsztatach11) antydyskryminacyjnych maja zbliżony charakter i służą właśnie temu celowi.

  www.wielodzietni.org.pl/11-uncategorised/103-list-do-dyrektorow-szkoly-dot-edukacji-antydyskryminacyjnej-i-wdrazania-kodeksow-rownego-traktowania

 • 31.februarius

  Oceniono 8 razy -6

  Michel z Macronem se pewnie łostryga godzinami zajadali, a chamstwo na przedpokojach, przy obciachiwych pączkach, na audiencję wyczekiwało,!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX