Auto posłanki Krystyny Skowrońskiej wpadło do rowu. "Miałam bardzo ciężki wypadek"

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Krystyna Skowrońska była uczestniczką kolizji. W auto parlamentarzystki uderzył inny samochód. Pojazd Krystyny Skowrońskiej wpadł do rowu, najprawdopodobniej auto nadaje się do kasacji.

Do zdarzenia doszło w środę w południe w Podleszanach, niewielkiej miejscowości w woj. podkarpackim w gminie Mielec. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", kierowca audi hamując uderzył tyłem auta w opla, którym jechała z naprzeciwka posłanka Koalicji Obywatelskiej Krystyna Skowrońska. Auto parlamentarzystki wpadło do rowu. Według "GW", wszystko wskazuje na to, że pojazd nadaje się do kasacji.

Krystyna Skowrońska: Miałam bardzo ciężki wypadek

Według portalu Hej.mielec.pl, na miejsce przyjechała karetka pogotowia, jednak posłanka KO nie zdecydowała się na wizytę w szpitalu. Postanowiła od razu udać się na sesję Rady Powiatu Mieleckiego.

 

- Przyjechałam karetką, miałam bardzo ciężki wypadek. Chciałam podziękować służbom ratowniczym, służbom porządkowym, policji, państwowej straży oraz wszystkim, którzy pomagają ludziom - powiedziała podczas sesji.

>>> Staranowali drzwi do apteki i próbowali ukraść bankomat. Nieudana akcja złodziei

Zobacz wideo
Więcej o: