Schwarzenegger, Trump i Dudabus. Jest nowy spot wyborczy Andrzeja Dudy

Prezydent Andrzej Duda zaprezentował swój nowy spot wyborczy. Kilkudziesięciusekundowy materiał zawiera fragmenty nie tylko z sobotniej konwencji PiS, ale również ze spotkań Andrzeja Dudy odbywanych w Polsce.

- Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków. To jest proszę państwa wielkie dzieło: budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych, że nikt nas nie napadnie, nie zabierze nam wolności - tymi słowami rozpoczyna swój spot wyborczy Andrzej Duda.

W materiale wykorzystano wypowiedzi prezydenta, które padły w trakcie sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. W spocie pojawiają się również zdjęcia z państwowych uroczystości i wizyt, które odbywał Andrzej Duda. Wyborcy mogą zobaczyć Andrzeja Dudę nie tylko w towarzystwie prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, ale także aktora Arnolda Schwarzeneggera.

- Wasze wsparcie jest mi niezbędne, bo, jak doskonale wiecie, nikt nie wygrywa wyborów sam. Ale co jest najważniejsze proszę państwa? Co zawsze musi być dla nas wszystkich najważniejsze? Niech żyje Polska! - tak kończy spot Andrzej Duda.

Wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie zgodnie z zarządzeniem Marszałek Sejmu Elżbiety Witek odbędą się 10 maja, a ewentualna druga tura - 24 maja.

Na razie start w wyborach zapowiedzieli: urzędujący prezydent Andrzej Duda, wicemarszałkini Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska z Koalicji Obywatelskiej, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak z Konfederacji, Robert Biedroń z Nowej Lewicy oraz dziennikarz Szymon Hołownia. Chęć startu deklarował także m.in. były poseł Piotr Liroy-Marzec.

>>> Michał Woś o geście Joanny Lichockiej: W mało fortunnym momencie to oko panią poseł zaswędziało

Zobacz wideo
Więcej o: