Sławomir Świerzyński kadzi Andrzejowi Dudzie. "Jemu miód z ust kapie po prostu. Ma pyłek kwiatowy"

Sławomir Świerzyński na antenie TVP Info oceniał kandydatów na prezydenta. Lider zespołu Bayer Full i były członek PSL skrytykował Małgorzatę Kidawę-Błońską za brak przygotowania. Dużo ciepłych słów padło za to pod adresem Andrzeja Dudy. - Jemu miód z ust kapie po prostu - powiedział.

Sławomir Świerzyński o kandydatach na prezydenta mówił w programie "W pełnym świetle" na antenie TVP Info. Najpierw krytykował Małgorzatę Kidawę-Błońską. - Ona sama sobie szkodzi. W momencie, kiedy kartkę jej zabierają, nie wie, co ma powiedzieć. Kiedy tablet sam zgaśnie, milknie albo myli się. Nie mówię tego złośliwie, broń Boże, mówię na temat faktów, które widzę w mediach społecznościowych w telewizji czy gdziekolwiek. Ta pani jest nieprzygotowana do tej roli, do tej funkcji - mówił lider Bayer Full. 

Sławomir Świerzyński o Andrzej Dudzie: Jemu miód z ust kapie

Następnie wychwalał zdolności oratorskie Andrzeja Dudy. - Uważam, że Andrzej Duda, kandydat na prezydenta, razem ze swoją przecudowną małżonką, doskonale nas reprezentuje - powiedział.

Uważam, że Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie po prostu, on ma pyłek kwiatowy na ustach, kiedy zaczyna coś mówić. On doskonale potrafi dobierać słowa, bez kartki. Chyba takiego powinniśmy mieć prezydenta

- dodał.

Zobacz wideo Żarty Andrzeja Dudy podczas publicznych wystąpień:
Więcej o:
Komentarze (245)
Sławomir Świerzyński kadzi Andrzejowi Dudzie. "Jemu miód z ust kapie po prostu. Ma pyłek kwiatowy"
Zaloguj się
 • sector23

  Oceniono 80 razy 78

  Pozazdrościł Zenkowi, natchnął go Jakimowicz. "Majteczki w kropeczki" nowym hymnem Polski.

 • chi-neng

  Oceniono 52 razy 50

  "Jemu miód z ust kapie po prostu. Ma pyłek kwiatowy"
  -----
  Rozumiem, że czasami można być wprowadzonym w błąd z powodu koloryzacji, barw, ale żeby AŻ TAK POMYLIĆ KACZE *JNO Z MIODEM, przechodzi moje ludzkie pojęcie…
  :)

 • Miru Web

  Oceniono 44 razy 42

  Ma facet nadzieję, że o nim też powstanie film. Co mu szkodzi zrobić z siebie idiotę, skoro jest już pastewnym burakiem.

 • sw.patryk

  Oceniono 42 razy 40

  I czego tu wymagać od Pana Swierzynskiego - wiejskiego glupka ?

 • artau

  Oceniono 40 razy 38

  Miód mu płynie z ust, gdy wrzeszczy i wyzywa. Po prostu Korea Północna w sercu Europy

 • ksywa

  Oceniono 38 razy 36

  Z tym miodem to fakt - ciągną się te jego mowy... są lepkie i ciągnące się jak miód. PAD ma denerwującą "księżowską" manierę przemawiania - każde nowe zdanie rozpoczyna od powtórzenia połowy zdania poprzedniego. Typu "Mamy dziś piękną wiosenną pogodę. Wiosenną pogodę, której jesteśmy tak spragnieni. Tak spragnieni jak tylko mogą być ludzie pozbawieni słonecznego blasku. Słonecznego blasku - życiodajnego i ożywczego. I tak patataj, patataj, patataj" I wszystko to z niezwykłym patosem i modulacją. Jeśli kogoś to jara, nabiera się na takie figury słowne, to co poradzisz... Takie "oratorskie discopolo" właśnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX