Sławomir Świerzyński kadzi Andrzejowi Dudzie. "Jemu miód z ust kapie po prostu. Ma pyłek kwiatowy"

Sławomir Świerzyński na antenie TVP Info oceniał kandydatów na prezydenta. Lider zespołu Bayer Full i były członek PSL skrytykował Małgorzatę Kidawę-Błońską za brak przygotowania. Dużo ciepłych słów padło za to pod adresem Andrzeja Dudy. - Jemu miód z ust kapie po prostu - powiedział.

Sławomir Świerzyński o kandydatach na prezydenta mówił w programie "W pełnym świetle" na antenie TVP Info. Najpierw krytykował Małgorzatę Kidawę-Błońską. - Ona sama sobie szkodzi. W momencie, kiedy kartkę jej zabierają, nie wie, co ma powiedzieć. Kiedy tablet sam zgaśnie, milknie albo myli się. Nie mówię tego złośliwie, broń Boże, mówię na temat faktów, które widzę w mediach społecznościowych w telewizji czy gdziekolwiek. Ta pani jest nieprzygotowana do tej roli, do tej funkcji - mówił lider Bayer Full. 

Sławomir Świerzyński o Andrzej Dudzie: Jemu miód z ust kapie

Następnie wychwalał zdolności oratorskie Andrzeja Dudy. - Uważam, że Andrzej Duda, kandydat na prezydenta, razem ze swoją przecudowną małżonką, doskonale nas reprezentuje - powiedział.

Uważam, że Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie po prostu, on ma pyłek kwiatowy na ustach, kiedy zaczyna coś mówić. On doskonale potrafi dobierać słowa, bez kartki. Chyba takiego powinniśmy mieć prezydenta

- dodał.

Zobacz wideo Żarty Andrzeja Dudy podczas publicznych wystąpień:
Więcej o: