Telewizja Republika zrobiła sondę, w której wygrała Kidawa-Błońska. "Trzeba to anulować, bo przegramy"

Telewizja Republika zrobiła na Twitterze sondę z pytaniem, na kogo, Andrzeja Dudę czy Małgorzatę Kidawę-Błońską, w drugiej turze wyborów użytkownicy oddaliby swój głos. Z miażdżącą przewagą wygrała kandydatka PO. - Wyniki sond bardzo często znacząco różnią się od wyników sondaży wykonywanych przez agencje badawcze - napisała chwilę później telewizja.

Telewizja Republika zrobiła na Twitterze sondę z pytaniem "Jeśli druga tura wyborów prezydenckich 2020 odbędzie się między Andrzejem Dudą i Małgorzatą Kidawą-Błońską, na kogo oddasz głos?". W głosowaniu wzięło udział 6 528 osób, a wyniki z pewnością zaskoczyły, bowiem wynika z nich, że w drugiej turze wygrałaby kandydatka Platformy Obywatelskiej z wynikiem 63,5 proc.

Telewizja Republika odniosła się do wyników pisząc, że "wyniki sond bardzo często znacząco różnią się od wyników sondaży wykonywanych przez agencje badawcze".

"Trzeba to anulować, bo przegramy"

Pod wynikami sondy pojawiły się komentarze użytkowników Twittera. "Trzeba to anulować, bo przegramy", "Głosowałem na obecnego Prezydenta, ale uważam, że stracił mój mandat. Nie ma również innego kandydata który mógłby otrzymać moje poparcie", "Sonda wypuszczona w Niedzielę, na 3 godziny, kiedy chrześcijanie świętują i spotykają się z rodziną, to słabe" - piszą komentujący.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (550)
Telewizja Republika zrobiła sondę, w której wygrała Kidawa-Błońska. "Trzeba to anulować, bo przegramy"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 164 razy 140

  Gdyby wygrał sondę Duda, piałyby sługusy pisiorów, że to najbardziej miarodajna sonda w Układzie Słonecznym..

 • oljerzy64

  Oceniono 85 razy 71

  Wszystkie ręce na pokład, wyPAD2020, chcę mieć prezydenta a nie mario.etke

 • antoszek22

  Oceniono 70 razy 62

  ja bym się nie ekscytował i popracował raczej nad płynnością przekazu tym bardziej, że do tej pory platforma miotała się od sciany do sciany w zależności od tego w którą stronę PIS rzucił jej patyk.
  Nieistniejące krzesło Komorowskiego w Japonii całkiem rozwaliło mu kampanię bo jego sztab zamiast pojechać tam ponownie i pokazac że ten podest słuzy do stawania do zdjęcia dla osób drugiego planu stąd taka reakcja Japończyków ,odpuścił sprawę i pozwolił się jej rozplewic na pislamskich portalach .
  żeby było jasne druga kadencja marionetki Kaczyńskiego to katastrofa tym bardziej że nie wiadomo czy dozyje do jej końca a Duda z tyloma deliktami konstytucyjnymi i ilością paragrafów z kodeksu karnego w rękach Ziobry to masakra.

 • laszczyny

  Oceniono 65 razy 61

  Nawet suweren już na was powoli leje PISoBOLSZEWICKIE marionetki,oszuści i złodzieje.

 • steven1968

  Oceniono 63 razy 55

  NIE interesuję się polityką , ale sądzę , że Polacy , NAJWYŻSZY CZAS ZMIENIĆ TEN TRAGICZNY , OSZUKAŃCZY OBRAZ naszego kraju ! Nie widzicie jak PIS poróżnił polskie Społeczeństwo , nie widzicie , że wszystko , co dzieje się w dzisiejszej polityce w wykonaniu PIS , TO TYLKO przykrywka do bogacenia się pisowskich aparadczyków , a ich obietnice to kłamstwa i oszustwa ! Popatrzcie dokładnie na swoje zarobki i wzrost cen i dokładnie policzcie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX